2020-04-04 Sat 00.45.51

Miley_15:45 Ny_18:45 Prada_00:45 Mos_01:45 Dub_02:45 Del_04:15 Per_06:45 Tok_07:45 Syd_09:45
I'm thinking of You!
I like your dancing!
I love you smile!
I love you Miley!
I love Your...
I like you creativity!
Merry me baby!

Life
Healing
Sunlight
Nature
Art
Harmony
Spirit


1312: Zamówić Solar Power Bank - bo za niedługo się bardzo przyda!

1478: [AmazonNiemcy] Fajna oferta! Ale Le Chinos mają lepsze ceny!

1479: - "Od niedawna do pracy dojeżdżam na ośle. Najlepsze jest to, że jak ja pracuję to on rucha zaparkowane obok oślice! Hehe. Ale jak go źle zaparkuję, to potem jest wkurw... i mnie zrzuca."

1480: Zaje...bisty jest ten osioł!
Tue 14:34 10 March


1311: Plan działania na dzisiaj. Iść do domu i zrobić systemik do wrzucania fotografii. Jakiś taki zbajerowany jakiego jeszcze świat nie widział.

1477: 1) Multi Upload 2) Podmiana Nazw + 3) Galeria Tak!

1481: Jakoś się wypaliłem. Wiem, że jest to stosunkowo proste... ale jakoś nie chce mi się tego robić. Aaaa... wiem! Bo pełnia była i teraz już lecimy w drugą stronę... Czyli czas na relaks i odprężenie.
Tue 14:33 10 March


1310: MindRiver: Magazine - Polską Telewizję Publiczną Należało by w ogóle Znieść! Hehe.

1475: To się nigdy nie stanie. Wiecie czemu? Bo za dużo "Bubasów" nie miałoby gdzie codziennie dojeżdżać gdyby im zamknęli telewizję. Nie oszukujmy się. Tu chodzi tylko o tych Państwa. A "świnia w korycie" - czyli widz przed telewizorem - wiadomo, wszystko zeżre!

1476: Każdy teatr zaczyna i kończy się na aktorach. A wy wierzycie w jakiekolwiek informacje. Powodzenia!
Tue 14:29 10 March
1309: Wszystkim dorosłym na dobranoc polecam tą bajeczkę. Może poleci przed Wiadomościami, żebyście mieli porównanie jak was jeb... w mózg. Hehe.

1473: A! I uważajcie na wąglika tj. coś tam nowego...

1474: Kto w ogóle w dzisiejszych czasach jeszcze ogląda te brednie?! Haha... a wiem kto! Ale Ci państwo muszę siedzieć na d... całymi dniami, a nie mają kablówki i filmowych kanałów. Oto kto ogląda telewizję publiczną. Więźniowie po pierdlach. Tyle. Brawo! Może zamknijcie TVP to może przestaną torturować Wami skazańców i włączą im HBO i CANAL+? To co tam się wyrabia to jest już oddzielna para kaloszy!
Tue 14:20 10 March
1308: [Goryl_Górski] "I'm comming home... I'm comming home... Tell the world I'm comming home..."
Tue 14:14 10 March
1307: MindRiver: Magazine otwiera oficjalną sektę! Sekta będzie się nazywała... jakoś oryginalnie... może MindRiver: Magazine

1470: Jakieś pytania?

1471: Tak. Jakie są założenia sekty MindRiver: Magazine? - Hehe. Bardzo proste. Modlimy się do Jamesa Browna, a ja, jako jej założyciel rucham jak leci fanki. Proszę się zapisywać w sekretariacie. Tj. w dziale "Super Randki". I tak póki co, nikt z niego nie korzysta. ;) I ostrzegam! Żadnego gejostwa!

1472: Bardziej zwariowanego małpiszona niż James Brown i to prosto z Afrykańskiej Dżungli to nie ma. Gość poganiał Gorylice Górskie!
Tue 14:03 10 March


1306: No więc. Panie psychologu. Strasznie wkur... mnie relacje międzyludzkie. Jakieś firmy, kłanianie się sobie nawzajem, całowanie się nawzajem w du... to jest po prostu straszne!

1468: Właśnie byłem u komornika i wiecie co? Komornik w gabinecie ma 4 pracownice biurowe. I ani jednego innego chłopka roztropka. Jaki z tego morał? W moim stadzie będą same wielbłądzice. Muszę najpierw zostać tylko guru jak Sai Baba. Guru sekty! Muszę zostać Guru Sekty! LoL!

1469: I od razu doszliśmy do sedna sprawy! Adam... zakładam sektę bo coś mnie swędzi za lewym uchem.
Tue 14:00 10 March


1305: Wybrane rodzynki Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Hehe. Banda hardkorowych wysublinowanych zboczeńców, tylko patrzcie. Już staje od samego czytania. Na dzień dobry... KODEKS ETYCZNY. LoL

1462: Pkt. 2) Psychoanalitykowi nie wolno świadomie uczestniczyć w działaniach stanowiących pogwałcenie praw człowieka, określonych w Deklaracji Praw Człowieka ONZ.

1463: Pkt. 3) Psychoanalityk lub kandydat musi zachować powściągliwość w kontakcie fizycznym, werbalnym i interpersonalnym z pacjentem. Niedopuszczalne są stosunki seksualne z pacjentem, a także z kandydatem będącym w psychoanalizie lub superwizowanym przez psychoanalityka.

1464: Hehe. [MożeTrochęPrzesadzam] Powiedział ogrodnik na widok zamówionej przez siebie przyczepy sadzonek. Hehe. Dla mnie to całe "towarzystwo psychoanalityczne", to ekipa umawiająca się na potajemne orgie i tyle. Hehe.

1465: Zobaczcie tylko jaki "lampki w głowie" zapalają się jak się czyta ten kodeks etyczny. 1) Seks, 2) Pogwałcenie praw człowieka, 3) Tajemnica, 4) Ściemniony Szacunek do Siebie Nawzajem. Do banda zboków. A z drugiej strony może tylko ten jeden co pisał ten KODEKS. LoL! Nie wiem jak Państwo psycholodzy, ale ja bym mu nie zaufał!

1466: Adam Małysz: Nie wkur... mnie bo już przelałem im kasę za członkostwo! - Adaś. Kup sobie od razu pejcze i w ogóle to napadnij cały seks-szop, jakbyś chciał zostać prawdziwym psycho-analitykiem. No ale nie ze mną te numery... - No to jak zaczynamy terapię?
Tue 13:44 10 March
1304: MindRiver: Magazine na kozetce. Auto terapia. Terapeutą niech będzie... hmm... Małysz? Aaaa... tego jeszcze nie było. Małysz Psychologiem!

1457: Swoją drogą słyszałem, że ponoć w Galerii Krakowskiej ma podpisywać swoją kolejną książkę.

1458: A słyszeliście o najnowszej książce Kubicy? Autobiografia. "Jak wyprzedziłem Schumachera." Ponoć ma się ukazać w lipcu.

1459: Dobra. Adam jest świetnym psychologiem, ponieważ dobrze się wyszkolił, bo od małego nikt mu nie pomagał i musiał sobie ze wszystkim radzić sam. Do towarzystwa Psychoanalizy Zygmunta Freuda, wstąpił od niechcenia w zeszły czwartek. - "Skusiła mnie niska opłata członkowska." - wyznaje mistrza. - "Poza tym to jest mi, że do przeprowadzania psychoanalizy potrzebna jest kozetka. Można to psychoanalizę przeprowadzać na sofie albo na normalnym fotelu. Nie trzeba kupować od razu całej kozetki."

1460: Kupujemy kozetkę w IKEA!

1461: Sprawdzamy jaka jest opłata za członkostwo w polskim towarzystwie psychoanalizy im. Zygmunta Freuda.

1467: Ej Sorry, ale te kozetki wyglądają jak z... z jakieś hamskiej lecznicy dla zwierząt. Pozdrawiam swoją Panią doktor Martę! Bardzo gorąca z niej babeczka. Zresztą dla mnie to nawet eskimoska jest gorąca.
Tue 13:25 10 March


1303: No dobra. Blog jest przygotowany na mój wyjazd. Jeszce muszę ustalić dlaczego stara mi kradnie albo chowa śpiwory. W sumie to jakiś tam mam, ale jest duży i chu...
Tue 13:24 10 March


1302: A teraz uwaga! MindRiver: Magazine, będzie sobie pierszy raz prasował koszule. Nie nagram tego na Video, bo nie mam 3 ręki. Ale opowiem...

1455: Kurde może by mi sąsiadka wyprasowała. Może przynajmniej pożyczyła by mi deskę. Nie deskorolkę ani surfingową, tylko do prasowania!

1456: Bez deski do prasowania... jest jak bez deski do ruchania. Z przodu plecy z tyłu plecy, Pan Bóg stworzył ją dla hecy. Znacie takie stare przysłowie? Paskudne no nie? Ale w każdej historyjce jest ziarnko prawdy. Hmm...
Tue 10:33 10 March


1301: Jeśli chcesz, żeby ładowało Ci się tylko 5 pierwszych wpisów MindRiver: Magazine, odpal stronę [5.mindriver.pl]
Tue 10:31 10 March


1300: Nie bądź łoś! Wykup sobie miesięczny pakiet WRC! [8,99euro] Oferta godna Roberta Kubicy

1454: Sponsorem tego wpisu jest Dacia 1300
Tue 10:15 10 March


1299: Matka albo ktoś z jej otoczenia, z naszego "domu", ukradła mi dwa śpiwory. Tak się żalę. Oba firmy Małachowski. A! To może wrzucę linka przy okazji.

1451: Ma taką gosposię z piekła rodem. To może ona. A może jeszcze ktoś inny. Może ktoś niewidzialny?

1452: Ktoś kto jest ale udaje, że go nie ma.

1453: [Malachowski.pl] - Dobra firma. Z tego co widzę to ograniczyli asortyment do minimum. Są koło Bielska. Raz tam byłem u nich.
Tue 9:38 10 March


1298: Wczoraj widziałem fajną suczysko na rolkach. Hehe. Szkoda, że za nią nie pojechałem zagadać ale musiałem sobie założyć konto, żeby sobie założyć sobie 4 kanały 7/11, na których leci cały czas piłka nożna, której nienawidzę!

1443: Chodzisz do pracy, kupujesz sobie auto żeby móc do niej dojeżdżać, auto się psuje, naprawiasz, płacisz mandaty, sprzedajesz, handlujesz, wybierasz, reperujesz... tankujesz, ubezpieczasz, zmieniasz olej, płyn do wycieraczek...

1444: Okazuje się, że jesteś niewolnikiem swojego auta. Wiesz czemu? Bo podświadomie i mimowolnie naśladujesz innych.

1445: Więc dobrze się zastanów kogo chcesz naśladować, a kogo nie! A może po prostu chcesz być sobą? Co?!

1446: A może po prostu chcesz mieć gdzie mieszkać, co na siebie ubrać i co zjeść?

1447: W takim razie mieszkaj na wsi, uprawiaj i hoduj tyle ile sam jesteś w stanie zjeść i sam szyj sobie ubranka. Każda inna opcja... to podkładanie swojej własnej du... do wygrzmocenia. Przemyśl to.
Tue 9:10 10 March
1297: Wczoraj wieczorem przeglądnąłem zdjęcia Grety Thunberg na Google. No... ja wiem, że w Polsce "Turasy" się już dawno rozpakowały... ze swoją ideologią "wal...enia jak leci całego świata" i że cały czas "buszują" w polskim necie... bo widzę, że...

1437: ...cały polski internet, czyli te wszystkie "Marki i Heńki" co mają stacje benzynowe, drą łacha z Grety i jej misji zbawiania świata. No cóż... Polska to przecież chyba najbardziej zboczony kraj na świecie.

1439: Jaką trzeba być piz...dą, żeby przedstawiać w złym świetle, kogoś kto walczy o klimat i o dobrą przyszłość całej ludzkości. Sami sobie odpowiedz na pytanie: Co myślę o Grecie Thunberg? I od razu przekonasz kim jesteś.

1440: Jakby ludzkość była mądra, to by się od razu z powrotem przesiadła na konie, ale ponieważ wszyscy jesteście "bezwładnymi idiotami", to na całym świecie, nic się nie da zrobić innego niż tylko... "siłową krzywdę innym ludziom". Oto kim i czym jest ludzkość. Oto kim i czym jesteście każdego dnia.

1441: Nie wiem jak Wy ale ja kupuję konia... za złotówkę i wypier... z tego bagna! Chociażby pieszo! "I właśnie tak warto żyć!" Miejska hołoto wdychająca spaliny.

1442: I każda kasztanka przyzna mi rację!

1448: Wiecie co to jest "koncern"? Albo "armia"? Koncern albo armia to jest "nie wiem kto jest moim szefem" i "każdy robi co mu powiedział ktoś inny".

1449: [NowYouDoWhat"They"ToldYa!]

1450: A teraz będzie lekcja hipnozy: "Sprzedaj Auto i Kup Se Konia i Jedź Przed Siebie". Nara. Dziękuję. Uratowałem świat. Znowu! Ha! A jest dopiero 9:26!
Tue 8:26 10 March


1296: Od jutra zaczyna się WRC Sezon. Miesiąc kosztuje 9 euro. Niestety ponieważ nie mam internetu stacjonarnego... pomyślałem sobie, że wyjdzie przecież mi z tego jakaś katastrofa transferowa.

1435: Wczoraj skończył mi się pakiet 10GB i dzwonię do biura obsługi T-Mobile, a Pan mówi, że niestety ale im się coś zepsuło. Ale że mi da 500MB za darmo do jutra. A ja mówię: - To Pan tak może rozdawać za darmo Gigabajty? - A on, że Pewnie! - No to mówię, żeby mi dał 1Gigabajta. - A on dobra! I mam zadzwonić dzisiaj wieczorem, żeby sobie wykupić resztę. 10GB za 30PLN.

1436: Chyba za dużo używam Robert Kubica Face :-/

1438: W sumie to zawsze będę się mógł rozłożyć z Lapkiem w Maku, a tam neta mają za darmo. Mamy jeszcze biblioteki publiczne. Np. na Rajskiej, gdzie administrator zajmuje się rozwalaniem twojego systemu operacyjnego, jak nieopatrznie odpalisz go nie z Pendrajwa i masz dysk niezakodowany.
Tue 8:22 10 March


1295: Hello yello. Ha! No więc mam już 4 nakały 7/10 i wiecie co! Tam leci cały czas jeb... piłka nożna! Ja pier...

1434: Impreza F1 jest w piątek od 2:00 w nocy do 8:00 rano! Na żywo! Potem są powrtórki.
Tue 8:20 10 March
1294: Sia. Merry Me! Please! I love you so much! My Meditation stearing at your beauty! Sia, sia, sia...

1431: Please let me be you dog! You love dogs.

1432: I wonder who is my Goddes? Who is my religion? Proably You Sia. Speachless - Gaga

1433:

1482: Again and again and again and again... SIA! Hey SIA... come to Cracow! Let's fuck!
Tue 0:16 10 March


1293: Halo? Co masz w kuchni? Co gra? Weź przycisz bo nic nie słychać! - Cooooo??? Nic nie słyszę bo coś gra w kuchni!
Tue 0:14 10 March
1292: Jakie są zalety NOKIA 8810?

1428: No więc ma G4. Gra mp3 a nie YouTuba albo Spotify. Jak już raz sobie przekonwertujesz coś z YouTube do Mp3, to masz na Amen. Ma fajną klapkę. Nie ma tego 1.000.000 opcji co w Androidzie i tych 2.000.000 opcji co są w Apple. I raczej tyle. Starczy. A... a w nocy zamienia się w szybko biegającego małego Transformersa. Hehe. Z tego wszystkiego najlepsza jest klapka. I występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: dla alfonsa (żółta) i dla neo (czarna). Szkoda, że wziąłem czarną!

1429: Wszystko mająca, tania, prosta jak drut... z klapką... ale nie na sprężynce. Kiedyś miałem Nokię z klapką na sprężynce. To był dopiero czad!

1430: Tak że teraz mam w kuchni małego ruterka, który gra z mp3 moje ulubione piosenki. Fajnie co?
Mon 23:02 9 March


1291: Muszę trochę podgrzać myszkę, bo mi bateria pada. A coś mnie tknęło w sklepie dziś... no ale akurat nie mieli na sztuki... w spożywczym.

1426: Jak dobrze rozgrzeje mychę, to do rana powinna starczyć, nie?

1427: No ciekawe ile wytrzyma podgrzana bateria SONY
Mon 22:25 9 March


1290: Kawał dnia: Stoję na balkonie i widzę jak dwie babeczki, ekspedientki z osiedlowego "NoName-GSS-Społem", zamykają swój pawilon. Wychodzą, zapalają papierosa, przechodzą 30m ulicą i... idą do "Żabki" zrobić zakupy.

1423: Co robi szewc po pracy? - Idzie sobie kupić nowe buty!

1424: - Może nie było akurat tej promocji w GEESIE! Przecież każdy lubi sobie pochodzić po sklepach!
Mon 22:19 9 March
1289: Sony Xperia M C1905 (2013) vs. Nokia 8810 (2018)

1420: Mam te dwa telefony. Jeden to zwykły Smartfon, a ten drugi to Matrixowa Nokia. Długo nie używałem Nokii, bo ma gorszy aparat. Pytanie! Jak technologia transferu danych zmieniła się przez 5 lat?

1421: a) w ogóle się nie zmieniła czy b) trochę się zmieniła i c) na lepsze czy na gorsze?

1422: The Anwser is Simple - Fuck You @Sony

1425: Ej! Ten sony ma super dyktafon! No fakt!
Mon 22:09 9 March


1288: W nadchodzącym sezonie F1 polskiego kierowcy zabraknie w stawce, bo został jedynie rezerwowym Alfy Romeo, dlatego też TVP odpuściła sobie walkę o pokazywanie wyścigów.

1418: No to tak... Robert. Musisz tam tak balować i tak imprezować i być takim ekscentrykiem, żeby Ci się dali przejechać. Musisz dużo pić dobrej wódy! Najwięcej z całej stajni Alfy. I zobaczysz! Dadzą Ci się przejechać! I masz tam cały czas biegać na widoku jakbyś Pizzę rozwoził. I chłopie, weź się w końcu zabierz za naukę tych guzików na kierownicy. Może z Włochami łatwiej Ci się będzie dogadać!
Mon 20:28 9 March
1287: Jeśli mam być szczery, to właśnie tak sobie wyobrażam "Łazika Marsjańskiego". Dacia 1300 jest idealna! Ale na Marsie będzie jej łatwiej driftować, bo tam jest mniejsza grawitacja.

1415: [TenGość] - Jeśli ten gość nie jest w stanie tego zrobić to koniec świata! Tylko sobie wyobraźcie tego potwora! Oj, chyba będzie zlecenie specjalne!

1416: Już widzę wywiad zamykający projekt. - No więc to jest... Our Baby! Wyjęliśmy z niej wszystko! I wsadziliśmy wszytko nowe! I co? Tak to ma wszystko wyglądać? Kompletnie zmienić wszystko i nałożyć przykrywkę udającą Dacię 1300?
Mon 19:26 9 March


1286: MindRiver: Magazine - 2 Days Challange - How to turn Dacia 1300 into G35 like Drift Monster in 2 days?

1413: Nie oszukujmy się. Chodzi tylko o moc. Jeśli Dacia 1300 ma mieć moc, to będzie miała. Wstawimy jej lepszy silnik. Następna sprawa to koła. Nie mogą odpaść i mają mieć prawidłowy rozstaw. Skrzynia biegów. Kierownica. Opony. I jedziemy.

1414: I koniec tematu. Zadanie na 2 dni zostało zrobione w 5 minut. Tak działa MindRiver: Magazine. Szybko i sprawnie.
Mon 19:18 9 March
1285: Dacia 1300. Tak! Auto dla @CIA - "We are the Nation's first line of defense. We accomplish what others cannot accomplish and go where others cannot go."

1407: I teraz pytanie dnia. Czy da się zrobić z niej auto do driftu? Aaaaaa... I czy jest w stanie pojechać nią Adam Małysz?

1408: Adam Małysz postanowił na swojej skoczni zorganizować następne zawody "Red Bull Air Race". Obiecał, że poleci "Daczią 1300"! Adaś kaskaderem? "Na karierę kaskadera nie można byle frajera! Adaś chłopak jest morowy, poszedł po rozum do głowy! Dacia Drifting Wisła Team. Palmy gumy będzie dym!"

1409: To przemawia mi do rozumu!
Mon 18:46 9 March


1284: [TanieAutoDoDriftu] Infinity G35 Hmm... Tanie? Zobaczcie ten filmik. Tania to jest Dacia 1300, ale nie sądzę, żeby dało by się nią driftować? Co najwyżej dachować.

1406: Znacie najnowszy kawał o Daci 1300? - Guliwer miał z niej kapcie. Co ja gadam? Wrotki! Hehe.

1410: [AnomaliaCenowaG35] Widzieliście filmik? Co trzeba zrobić z Dacią 1300, żeby szła jak G35? "Aviator" "The way of the future... The way of the future... The way of the future... The way of the future... "

1411: Poproszono inżynierów z AGH, żeby przerobili Dacię 1300 na Infinity G35 Postanowili załapać się na dotację z UE jest tylko jeden mały szkopuł. Grant jest na skonstruowanie "Łazika Marsjańskiego". Trzeba więc będzie przekonać komisję w Hadze, że będą pracować nad "Łazikiem Marsjańskim".

1412: O zdanie na ten temat (MindRiver: Magazine) poprosiłem szefa zespołu badawczego. Oto co powiedział: - Nasz plan jest prosty i trochę zwariowany. Opiera się na porwaniu przewodniczącego komisji do przyznawania grantów na budowę "Łazika Marsjańskiego" i na przekonaniu go, że musimy dostać ten grant! Ale może to nie będzie potrzebne, bo może po prostu przeczyta tego bloga...
Mon 16:59 9 March
1283: I love Elise Mertens!
Mon 16:16 9 March


1282: [din] [new] [MindRiverRSS] [QuiteRSS] [AktywnePolskieRSS] [bmw]

1405:
Mon 16:15 9 March


1281: Ok. 15:45. Urywam się z roboty! Tylko nie mówcie szefowi!

1402: Zastanawiam się tylko gdzie tutaj wtrynić świnkę skarbonkę? chyba zamiast linku do Spotify!

1403: A muzyczne linki, będę po prostu ładował tu we "flow" na "mainpejdżu"... razem z komentarzem. Szczerze Wam powiem, że coraz mniej mi się chce wymyślać coraz to nowe i nowe dowcipy.

1404: Zaczynam się powoli coraz bardziej martwić tym, że nie będę miał co do garnka włożyć. Ale nie martwcie się... jak macie mi coś wpłacić, to lepiej wpłaćcie na akcję WWF Panda. Zwierzęta w zagrożonych krajach są ważniejsze! Ja sobie jakoś poradzę. Nie martwice się o mnie.
Mon 15:46 9 March
1280: Opowiem wam kawał programistyczny: - Przepraszam czy do Envelo można logować się profilem zaufanym?

1401: I w tym momencie głównym Webmaster Envelo popełnia samobójstwo . To się nazywa "samobój". Hehe. Kto się kiedykolwiek gdziekolwiek i pocokolwiek logował "profilem zaufanym"? Hahaha.
Mon 15:37 9 March
1279: Dobra. Ustaliłem sobie 26 znakowe hasło i trochę mnie wkurza, że wybiórczo muszę podawać określone znaki. Deweloper Envelo przygotował sie tylko na 20 znakowe hasła! Haha. Żeby mu się ładnie mieściło.

1397: Tj. możesz ustalić sobie hasło dłuższe niż 20 znakowe, ale system nie będzie Cię pytał o wybiórcze znaki, dalsze niż 20-sty. Hehe. Ale obciach! Hahaha. Ale obciach... Hihihi... Przyłapałem programistę na bublu! Haha. Jak powiem chłopakom na 4Programmers to się zleją ze śmiechu. Hahaha.

1398: - Przepraszam bardzo... rozważyłem wszystkie za i przeciw... Poza tym co za bałwan ustala hasło dłuższe niż 20 znaków?

1399: Mocny argument.
Mon 15:19 9 March


1278: Odpalamy konto Envelo. Lecimy na pocztę. Wpłacamy 200 PLN i opłacamy sobie na miesiąc... Telewizję przez neta (zapomniałem nazwy) i WRC pakiet na Rajd Meksyku! Juppi, Juppi, Juppi!

1385: I będzie F1 i WRC, F1 i WRC, F1 i WRC... Hihihihi... Hahahaha... Hohohoho...

1387: Haha. Działa. Moje konto to: 54 1320 1537 4359 0081 3000 0001 Możecie zacząć wpłacać. Skoro Jurek Owsiak dostaje 136 milionów w dwa dni. To Ciekawe ile ja dostanę? A jak nic, to sądzę, że Jurek ściemnia z tą swoją orkiestrą i piorą brudną kasę. Hehe. I co Wy na to?

1388: Ty, ale on zbiera na chore dzieci a ty jesteś zdrowy! Zdrowy i głupi!

1389: To co mam zachorować, żebyście mi wpłacili jakąś kasę? LOL O jak mnie boli. Stawi mi strzykają i nie mogę wstawać na 6 rano do roboty! I plecy mnie bolą. I mam zawroty głowy. Kocham NFZ... idę ustawić się do kolejki. Już? Wystarczy?

1390: O! Teraz założę Fundację! Bez Fundacji ani rusz! "MindRiver: Fundacja" Zbieramy na dobry alkohol pizzę dla James Prady! Jest chory na... "lenistwo" i "ruchaństwo". Nic mu się nie chce i tylko by ruchał. Ale jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. No... chyba, że ten wirus. Dlatego ograniczam wychodzenie z domu.

1391: Nowy Skandal! James Prada sobie robi jaja z instytucji Fundacji. Są naprawdę chore i potrzebujące dzieci, a on zbiera tylko na pizzę i alkohol dla siebie. - Chwileczkę, czy mogę coś powiedzieć w swojej obronie? - - Jestem chory na rzadką chorobę. Mam "bakterię jelitowe" i muszę je regularnie odkażać alkoholem. I to nie byle jakim tylko porządnym. Amerykańskim. Najlepiej Jim Beamem. Czy wiecie ile kosztuje butelka tego leku? - A jeśłi chodzi o pizzę, to jestem wegetarianinem i uważam, że mordowanie zwierząt, a co dopiero ludzi, to jest skrajne bydlactwo. I nie mam auta... nawet elektrycznego, żeby nie zatruwać środowiska. Czy nie zasługuję na zapomogę? Datek... Cokolwiek... Muszę kupić konia i siodło!

1392: Fundacja będzie rozliczała się jawnie na tym blogu. Będę Wam dokładnie pisał ile przepiłem. Jaknarazie piję wodę. "Kuracjusz Beskidzki Premium Niegazowaną 5l" Polecam!

1393: Zle jestem chytry i pazerny na pieniądze i właśnie dlatego zakładam fundację, żebyście mi pakowali kasę do mojej świnki skarbonki. Chyba, że sami jesteście biedakami co żebrzą pod kościołem.

1394: Słuchajcie. Jak świnka skarbonka będzie mi pękać w szwach to Wam powiem, żebyście przestali już mi wpłacać, bo nie jestem w stanie tego przepić. Obiecuję, że będę szczery! Zresztą... czy ja Was kiedyś okłamałem?

1395: To jest napad! Dawać kasę!

1396: Hehe. Mam nadzieje, że znacie się na żartach. Ja znam, dlatego nie spodziewam się od Was złamanego grosza. Wy głupie skąpce!

1400: Reasumując: Jak się piszę "jaknarazie"? Uważam, że powinno się pisać razem!
Mon 14:44 9 March


1277: Może by tak Agencje Prasową założyć. Okey. Od teraz MindRiver: Magazine staje się, również i przy okazji, Agencją Prasową. Krajową. Krajową Agencją Prasową. Nie za dużo tytułów?

1378: MindRiver: Magazine - Krajowa Agencja Prasowa ... Eee... Przydałby się jeszcze jakiś podtytuł.

1379: "Polskie Mapety na okrągło same sobie wymyślają wiadomości!" Z braku laku cokolwiek jest okey!

1380: MindRiver: Magazine - Najgłupsza Agencja Prasowa w Historii... Rock'n'Rolla

1381: Kurde. Co bym nie wymyślił to źle. Może po prostu zostawmy jak jest. Po prostu. MindRiver: Magazine, a dla przyjaciół Magazyn MindRiver.
Mon 14:21 9 March
1276: Druga sprawa jest taka, że nie doscyć, że nie dostanę 200 PLN od Pekao, za założenie konta, to jeszcze muszę im zapłacić 80, bo okazało się, ze kiedyś tam sobie założyłem... ale go nie używałem i naliczali mi po 2 Bitcoiny miesięcznie.

1375: No i wyszło na Adasiowe i założyłem sobie konto w Envelo. A przy okazji poznałem bardzo miłą Panią... Renatę, która dała mi swój numer i kazała do siebie dzwonić w razie problemów z logowaniem. I teraz właśnie Envelo shutdownuje system na tydzień.

1376: Dobrze, że przynajmniej prąd jest! Ale i tak mam świece w razie czego. Trzeba być przygotowanym! Nie słyszeliście, że Żabka zaczęła racjonować papier toaletowy w związku z epidemią? Na szczęście kupiłem przedwczoraj pakiet szarego.

1377: Całe szczęście że czipsów i Tigera nie racjonują!
Mon 14:03 9 March
1275: Let's start with the fact that I exposed Elise Mertens. This is the human incarnation of Bugs Bunny! Bugs Bunny became a human, and a female ... and he is Elise Mertens. Taadaaaaam...

1374: Zacznijmy od tego, że zdemaskowałem Elise Mertens. To ludzkie wcielenie Królika Bugsa! Królik Bugs stał się człowiekiem, na dodatek kobietą... i to właśnie Elise Mertens. Juppi! Teraz będzie można z nim normalnie pogadać!
Mon 13:58 9 March


1274: Proszę Państwa. MindRiver: Magazine ma Wam za dużo rzeczy do powiedzenia naraz. Muszę jakoś je poukładać w kolejności. Alfabetycznej? Może wg gradaci ważności. No ok... jak leci. Postaram się ich wszystkich nie wymieszać w jednym garze.
Mon 13:56 9 March
1272: Nagram Wam jak sobie zakładam konto w Banku "Pekao". Coś mi się wydaje, ze to będą 4 godziny w placówce.

1366: Adaś, sorry. Nie zakładam konta w Banku Pocztowym. Jesteście za daleko!

1367: Adaś. Jednak założyłem konto w Banku Pocztowym! Hehe. W Pekao jest napisane maczkiem, że ich aplikacja działa co prawda od Androida 4.1 ale powinni dodać gwiazdkę i dopisać: *) Ale zawiesza się i przestaje działać.

1370: Eeee... Proszę Państwa! Sensacja. Adam Małysz pozuję z Pandą.

1371: To znak!

1372:
Mon 9:55 9 March
1271: [WTA] Ranking Du...peczek. Szukamy Elise Mertens. Bez niej nie było by całego Tenisa. Czeszki... to są takie zaje... twarte piłeczki do ping-ponga.

1362: She is always happy and she is always smiling! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

1363: Wychodzi na to, że światowy dzień kobiet jest 9 marca! Hehe!

1364: O komentarz prosimy Adama Małysza.

1365: - Nie przeszkadzaj bo żongluję pod kościołem!

1373: Elise Mertens is Bugs Bunny!

1386: [LikeA...]
Mon 9:45 9 March


1270: Dobra. Idę założyć konto w banku... żeby Toto Wolf miał mi jak wpłacić kasę na alkohol.
Mon 9:33 9 March
1269: Wiecie, że Greata jest "Person of the Year" Haha... I co ty na to Małysz?

1360: Great a Thun Berg = Super Tuńczykowa Góra To po prostu syrena morska która reklamuje przemysł rybny! Ok! Greta! Od dzisiaj zawsze będę kupował jedną konserwę rybą z myślą o Tobie!

1361: Ty. Ale przecież te kutry rybackie są na ropę, nie?
Mon 9:21 9 March
1268: Sensacja! Adam Małysz przyznaje się, że ma problem ze spłatą swoich zaciągniętych zobowiązań w różnych bankach w tym w Zakopiańskim. MindRiver: Magazine (jak zwykle) cytuję z pierwszej ręki: "Kur... dzwonią do mnie nawet w nocy! Ten pion windykacji powinien się wreszce ode mnie odpie... Mówię im cały czas, że nie mam to skąd mam oddać!? A jakaś Panna się pyta: Jakie podejmuję kroki, żeby spłacać swoje zobowiązania...? To mówię, że jestem na Raw Air i żebramy z Apoloniuszem pod kościołem..."

1358: PJ Światową Ekonomię! Wszystko to tylko brudne, fałszywe kłamstwa! Konia, Krowy, Psa i Świni to wszystko zupełnie nie obchodzi. Powoli i mnie zaczyna nie obchodzić!

1359: Małysz. Sprzedaj swoją skocznie. Hehe.
Mon 9:08 9 March


1267: Przepraszam, a teraz muszę iść do komornika, żeby mi nie zabrał laptopa. Będę starał się go przekonać, że jest mi potrzebny do pracy w kopalni diamentów.

1356: Sz. P. Komornik przyjmuje tylko we wtroki od 8 do 17 i po robocie. No to tyle w temacie. Ciekawe czy nad Małszem też wisi jakiś komornik. - Małysz. Dużo nabrałeś kredytów?

1357: Nawet mi nie mów. Wiesz ile wiszę...
Mon 8:59 9 March


1266: A co u górników? Dzisiaj będę pod Gmachem Biblioteki Jagiellońskiej to zrobię wywiad z wszystkimi jak leci.
Mon 8:58 9 March
1265: - Chciałam powiedzieć, że strajkuję na rzecz ochrony klimatu, przed śmierdzącymi samochodami!

1354: Siwy dym białe sadze. Myślę, że w Emiratach już powoli przygotowują się do zamykania rafinerii ropy. Greta bierze wszystko na siebie.

1355: "Greta. You will be my hero forever! I need a Big Poster of You in my living room!"
Mon 8:53 9 March


1264: Sensacja: Robert Kubica postanowił pić i przepier... cały sezon na grubych solo bibach. MindRiver: Magazine cytuję z pierwszej ręki: "Pier... Alfę i całe F1... Niech mnie wyciągają z najgorszych spelun... A wy wszyscy możecie mnie pocałować w du..." tj. Hehe...

1353: Mamy wyłączność na wywiady z Robertem! Poza tym Robert postanowił nagrywać amatorskie klipy i wrzucać wszystko na swój kanał na YouTubie. Robiert! Gratulujemy! Wszystkie kur... twoje!
Mon 8:51 9 March


1263: Hehe. Zawsze chciałem być komikiem i mieć swoje The Muppet Show. - Przed chwilą sobie myślę tak: "Prawie 9 rano w ponedziałek i jeszcze nie ma żadych wiadomości na RRS'ie? Albo się zepsuł świat albo mój czytki RSS'ów. A to okazało się, że miałem internet wyłączony w komórce".
Mon 8:25 9 March
1262: [FajnaLaska] - Z tego co ustaliłem, to właśnie powiększyła sobie cyce. Ciekawy temat: "Czy tylko aktorki porno powiększają sobie cycki?" Zapraszamy do studia MindRiver: Magazine, tradycyjnie Małysza i Kubicę.

1337: Małysza od razu można rozpoznać, natomiast Kubica jak zwykle woli pozostawać w cieniu wydarzeń oraz incognito.

1338: Tak czy siak mamy do "Maestrów" kilka pytań...

1339: Chłopaki. Co sądzicie o wielkich powiększanych balonach. No może nie takich bardzo wielkich, ale takich trochę powiększanych. Żeby cycki były raczej większe niż mniejsze albo w ogóle w zaniku. Co wy na to? Może najpierw Małysz.

1340: - Hehe. Wyznam szczerze, że zawsze jak skakałem to wyobrażałem sobie, że lecę w cycki... żony. No bo kogóż innego? To chyba był największy sekret mojego sukcesu na który i tak byłem skazany.

1341: Aha... a teraz może Kubica.

1342: - Przepraszam bardzo ale nie mam czasu bo właśnie przygotowuję się do sezonu F1 2020. Ale mi Pan zadał ćwieka z tą kierownicą. Faktycznie każdy z tych przycisków coś znaczy. Poprosiłem swojego tłumacza, żeby poprosił kogoś z padoku, żeby dali mi do tego instrukcję obsługi, ale jeszcze niczego mi nie dali. No cóż. Czekam dalej.

1343: (Przepraszam. MindRiver: Magazine podkreśla, że nie jest Szymonem Majewskim, ani Kubą Wojewódzkim więc proszę mnie nie utożsamiać z tymi klaunami. tj. pajacami.)

1344: Aha. A dlaczego nie ma pan na sobie okularów? Zapomniał Pan dziś?

1345: Nie! Postanowiłem zastrajkować na rzecz klimatu, z tą małą Gretą. Ej. ile ona właściwie ma lat? No dałby Pan jej mniej niż 15? Ja pier... w życiu! Tak więc, nie będę chodził od dzisiaj w okularach w imię solidarności z Gretą Thunberg w sprawie zmiany klimatu. Faktycznie auta smrodzą i musimy coś z tym zrobić.

1346: Rozumiem, że nie będzie już słynnych okularów Roberta Kubicy Official?

1347: Tak. Już nie będzie. Dusza wyraża się przez oczy, a ja mam tyle do pokazania. Nie będę już ukrywał swojej prawdziwej tożsamości. I od razu składam oświadczenie. Słuchajcie. Mam gdzieś tą całą F1. Przyjechałem tam tylko i wyłącznie chlać wódę. Jestem na szczycie sławy i możecie mnie wszyscy pocałować w cztery litery. A bolid będę rozwalał w każdym rajdzie, bo jestem super ekscentrykiem. Haha. I co?

1348: Małysz: - Czy zostanie Pan moim osobistym psychologiem sportu? Kur... swego czasu byłem skazany na głodne kawałki Apoloniusza Tainera o "Partii i Powinności". Faktycznie mogłem więcej pić wtedy kiedy cała Polska się na mnie patrzyła. A mi się wydawało, że jestem święty i że do nieba wstąpiłem w nartach na nogach. Powiem Wam szczerze, że cholernie niewygodnie się chodzi w nartach, a latać paradoksalnie się nie da.

1349: Robert: Słuchajcie. Plan jest taki, żeby przepuścić karierę z dymem. W tym sezonie F1 będziecie słyszeli tylko o skandale z moim udziałem. Już obmyślam pierwszy. Będę biegał po pijaku i nago po tych wszystkich miastach. Ucieknę menadżerom. Będą mnie pijaniutkiego wsadzać do bolidu. Najpierw będą musieli mnie znaleźć i wyciągnąć z jakiegoś zaszcz... baru. Jest plan! Jest nadzieja! O! Sorry Greta. Miało być dla Ciebie bez...

1350: Tylko żona mnie za bardzo trzyma na smyczy! Muszę chyba ją rzucić. Ej. W końcu już nie jestem przedszkolakiem! No nie? Od dzisiaj zaczynam się ostro kur... i alkholi... A jak mnie zapytają w Alfie co jest grane, to im powiem: "No Martini No Party i się odpier... kur... jego w du... je... mać.. hehe!" Aha. I jeszcze AC/DC do tego! Non-stop! Kupuję taką obtarganą kurteczkę dżinsową A'la Bon Scott! Niech jego duch wstąpi we mnie!

1351: Wóda od rana i mam wyje... na ten sezon. A! I zrobię swój kanał na YouTube. Puszczę z dymem te wszystkie warunki umowy jaką mam z Orlenem i z Alfą. A chu... im w du... wcale nie muszą mi płacić. Przynajmniej pozostawię coś po sobie. A nie tylko ped... postękiwania o tym, że przepraszam wszystkch, że znowu nie było żadnych sukcesów. Teraz już będziecie wiedzieć dobrze czemu nie ma żadnych sukcesów... bo piję... i się szlajam...

1352: - I może właśnie teraz sukcesy się pojawią. Robert! To doskonały pomysł, żebyś jeździł kompletnie napier... w każdym wyścigu. Każdy leszcz potrafi jeździć na trzeźwo! Robert! Od dzisiaj MindRiver: Magazine nazywa Cię "Pijany Mistrz".
Mon 1:10 9 March
1261: [Link] [bmw] [Link] RALLYING in the 1980's WRC

1335: Mam problem. Jak wrzucę emotkę przed pierwszym linkiem, to ten link się chrzani... Muszę coś pożonglować kolejnością wykonywania poszczególnych procedur w skrypcie.

1336: Oto najlepszy i najwspanialszy samochód na świecie! Wygrzebany z zamierzchłej historii rajdów WRC. Panie i Panowie. MindRiver: Magazine, ma zaszczyt przedstawić Państwu... Fiata 131 Abartha!
Mon 0:20 9 March
1258: Ostrzegam Was po raz drugi! Już od piątku impreza F1 w Australi. - Race details Date: Sun, Mar 15, 06:10 Track: Melbourne Grand Prix Circuit - Wyścig w Niedzielę o 6 rano polskiego czasu.

1334: [OficjalnyF1Kalendarz]
Mon 0:08 9 March


1257: Ostrzegam Was! Rajd WRC Meksyku już od Czwartku! Nie przegapcie tego gówna! Od czwartku do niedzieli "LIVE PRIVAT TV" za 40PLN! Thu, Mar 12, 2020 – Sun, Mar 15, 2020 [Preview_Clip] Tym razem tego nie przegapię. Będę głodował, a kupię wykupię sobie jednorazowy abonament.

1333: Czy Tanak znowu zaatakuje? Dlaczego Kubica nie ściga się w tym roku w WRC? Dlaczego Małysz nie ściga się w tym roku w WRC? Czy Rovanpera wpier... Ogiera? Czy Lappi zamieni się w dziką gęś? Odpowiedź na te i jeszcze inne pytania, tylko w MindRiver: Magazine!
Sun 23:54 8 March


1256: Tak w ogóle to jutro koło 18 jest apogeum pełni. Jutro będę grasował po plantach jak wiewiórka.

1382: No już trochę pograsowałem dzisiaj. Idę sobie Królewską, a obok mnie jakiś King-Kong zaczyna gdzieś dzwonić, jego matka mówi: "Co się stało?", a on "Nic, złodziej!" a ona "Gdzie?", a on "Ten z deską?"... i dzwoni gdzieś! Chyba chciał mnie tylko nastraszyć! Posraniec! I udało mu się!

1383: Kraków to jest niebezpieczne miasto! Wystarczy przejechać się na desce, machnąć dwa Tigery i już jakieś agresywne peda... zaczynają się do Ciebie przypier... na ostro! Trzeba stąd jak najszybciej spier...

1384: To wszystko kara za to, że nie wyprasowałem sobie koszuli z kołnierzykiem rano... tylko poszedłem do miasta w bluzie i pomarańczowym T-Shirt'cie. W takim razie zabieram się za prasowanie! Zrobię to dla Elisy Mertens i tej nowo poznanej Pani z banku. Renaty.
Sun 23:46 8 March


1254: [SolarPowerBank] W sam raz na moją wielką wyprawę!

1332: Features: 1.Build-in full 20000mAh lithium polymer battery which charges via a powerful mono-crystalline solar panel 2.Environmentally friendly silica gel and ABS+ PC materials, and rubber paint surface process 3.Emergency LED torch with strong/weak/SOS mode 4.Have LED Battery capacity indicator, fashion and beautiful 5.Hidden dual USB/ Micro charging ports 6.Comes with a carabiner. 7.Mini compass for field exploration 8.Built-in intelligent recognition voltage imported chip, can automatically identify the mobile phone, PSP, tablets, and other digital products charge 9.Precise electronic board, have prevent overcharge, discharge, prevent leakage, 10.Short circuit and high temperature resistant. 11.High quality high capacity batteries, durable. Support for fast charging, 12.Memory effect, charging circuit number up to 1000 times. 13.Standard USB output, Micro/Mini USB input, simple and easy to carry.

1417: Grand Total: 83.55 Shipping Method: Standard Mail Register

1419: [SprawdźJakimiAmperamiŁadowaćTwójSprzet] Właśnie dowiedziałem się, dzięki aplikacji "Ampere", że mój telefon ładuje się 0,25 Ampera i ma pojemność baterii 1700mAh. Uważajcie na power banki jakimi napięciami ładują!
Sun 22:58 8 March
1253: O! Kaczka!

1331: Kolego. To nie kaczka. To F-22 Raptor. Pytanie tylko czy ma już młode?!
Sun 21:46 8 March
1252: Ha! Hehe. Przekopując stare gry znalazłem grę z 1997 roku... F-22 Raptor. Eee... Co? Z 1997?

1323: Wbiłem od razu na Wikę i faktycznie okazało się, że pierwszy samolot F-22 wystartował w 1997. No i teraz pojawia się pytanie. Który rocznik to są te samoloty kupione przez Polskę?

1324: Myślę, że są dojrzałe jak dobre wino. Albo nawet jak bardzo dobra Łycha.

1325: O zaopiniowanie tego tematu poprosiliśmy dwóch wybitnych politologów, znanych z programów publicystycznych Semki: Roberta Kubicę i Adama Małysza. Oto co powiedział nam Robert...

1326: ...

1327: Następnie Adaś dodał: - Robimy wszystko żeby pomóc Stanom. W końcu łączy nas pakt obronny. Jeden Amerykański Żołnierz kosztuję nasz kraj 2.000.000PLN rocznie. To więcej niż kołek w płocie z agencji ochroniarskiej. Hehe. Przecież muszą mieć czym latać, jakby w razie czego wybuchła wojna z Rosją. Teraz są niebezpieczne czasy. Nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie wojna. No i te epidemie. Cały czas się o nich słyszy.

1328: Panie Adasiu, czy zamierza Pan wrócić do skoków?

1329: Hehe. Z przyjemnością skoczę po piwo.

1330: : Ja mogę podjechać skuterem.
Sun 21:24 8 March
1251: Stay Umbrella Take a Bow Aaaa... To Rihanna
Sun 21:20 8 March

1249: Irreplaceable
Sun 20:05 8 March
1248: Tekst reklamowy: "Szukam modelek które nie wstydzą się pozować do Playboy'a ale również takich które lubią kąpać się w Wiśle i jeździć na oklep na koniach. Napisz maila. Aha. Musisz mieć swój aparat."

1319: Poszukiwane profesjonalne modelki do nieprofesjonalnych zdjęć.

1320: Stajnia MindRiver: Magazine Szuka Foto Klaczek 18+! Nasze hasło to: "Stawiamy na Wlepki i dokuczanie Małyszowi!"

1321: I tak właśnie ten dziadek od Playboy'a zaczynał karierę! Hehe.

1322: Wszystko opiera się na dokuczaniu skoczkom narciarskim . Hehe.
Sun 17:56 8 March


1247: Czy ktoś wie jak się zmienia biegi w pierwszej części Nascar Sierry z 1994?

1317: Bo ja niestety nie wiem.

1318: Ok. Ok. Już wiem. Spoko! Hehe. Ustawia się w grze. Tylko, że nie można naciskać samego Enter tylko trzeba z klawiszem funkcyjnym. Robert Kubica by się w tym nie połapał. A co dopiero w tej jego kierownicy.
Sun 16:47 8 March


1246: "If you love something set it free. If it comes back, it's yours."

1315:

1316:
Sun 16:04 8 March


1245: No to mamy już: i

1312: Jestem Gal Anonim. Lekcja histerii za 100 lat. Jasiu przy tablicy zeznaje co wie: - Firma Ferrari i Alfa Romeo powstały w roku A.D. 1245.

1313: Dobrze Jasiu. A jeszcze powiedz Nam co to jest ten skrót A.D.?

1314: Jak to co proszę Pani? To znaczy Audio Description.
Sun 15:10 8 March


1244: Dzień Kobiet jest świętem komunistycznym. W Biblii nie ma nic na temat Święta Kobiet. Mało tego! W Bibliji jest wyraźnie napisane, że kobiety powinny się wstydzić siebie, wzorem Ewy która wyleciała z Raju przez szatana!

1306: Nie będę polemizował na ten temat z żadnym księdzem, ponieważ po pierwsze nie interesuje mnie ten temat, a po drugie... uważam, ze to jest zboczenie seksualne poruszać takie tematy w szkole podstawowej!

1307: I to jeszcze na Religii czy tam na Katechezie.

1308: Ostatnio gdzieś tam w Kujawskim była kolejna "Pedofilska Afera", bo Ksiądz na Religii powiedział dzieciom tak: "Dzieci. A jak chcecie zobaczyć jak było w raju, to teraz wszystkie biegajcie na golasa po klasie!"

1309: No i to jest to do czego od samego początku zmierza Pismo Święte! Nieźle co?

1310: Tylko Robert Kubica może nam pomóc ze swoim kompletnym brakiem sukcesów w F1. Słuchajcie. Jaja będą jak przestanie przyjeżdżać ostatni. Alfa Romero to w sumie porządna firma.
Sun 14:58 8 March


1243: Z okazji Dnia Kobiet, przeprowadzono w polsce badania na ulicy. Zapytano kobiety czy z okazji Dnia Kobiet wolały by dostać od ukochanego Mercedesa-Benza (jakiegoś) czy Dacie 1300. Wyniki okazały się szokujące!

1301: Ponad 85% kobiet wolałoby dostać Dacie 1300, bo nie wiedzą jaki to byłby Mercedes, a jak wygląda Dacia 1300 to wie każda i każdej kojarzy się z żółtą "kaczuszką" do wanny.

1302: O komentarz poprosiliśmy Kaczkę Dziweczę i oto co odpowiedziała MindRiver: Magazynowi...

1303: Nad rzeczką opodal krzaczka, Mieszkała kaczka-dziwaczka, Lecz zamiast trzymać się rzeczki, Robiła piesze wycieczki. Raz poszła więc do fryzjera: "Poproszę o kilo sera!" Tuż obok była apteka: "Poproszę mleka pięć deka." Z apteki poszła do praczki Kupować pocztowe znaczki. Gryzły się kaczki okropnie: "A niech tę kaczkę gęś kopnie!" Znosiła jaja na twardo I miała czubek z kokardą, A przy tym, na przekór kaczkom, Czesała się wykałaczką. Kupiła raz maczku paczkę, By pisać list drobnym maczkiem. Zjadając tasiemkę starą, Mówiła, że to makaron. A gdy połknęła dwa złote, Mówiła, że odda potem. Martwiły się inne kaczki: "Co będzie z takiej dziwaczki?" Aż wreszcie znalazł się kupiec: "Na obiad można ją upiec!" Pan kucharz kaczkę starannie Piekł, jak należy, w brytfannie. Lecz zdębiał, obiad podając, Bo z kaczki zrobił się zając. W dodatku cały w buraczkach, Taka to była dziwaczka!

1304: Ja bym wolał Mercedesa, bo jest szansa, że byłby sportowy. No ale nie jestem kobietą, więc podziękuję.

1305: A jaki jest mój ulubiony model Mercedesa? No jak to jaki? Wiadomo! Cabrio.
Sun 14:49 8 March


1242: O! Z okazji dnia kobiet życzę wszystkim kobietą, z wyjątkiem mojej matki, dużo seksu ze mną! A swojej mamie życzę... wszystkiego nie dobrego tylko najlepszego! BCK
Sun 14:40 8 March


1241: No to gramy w Locomotion! Kolejne podejście. Dzisiaj muszę przejść z C do D. A ty? Na którym poziomie już jesteś?

1299: Pewnie jeszcze sobie nie zgrałaś!

1300: Nie trać czasu! Z okazji Dnia Kobiet... zgraj sobie już dzisiaj! I... każdej kobiecie dokładam Dacie 1300 gratis w prezencie. I możecie sobie przekraczać wszystkie niedozwolone limity prędkości. Hehe.
Sun 14:38 8 March


1238: Wersja "5 Wpisów", MindRiver: Magazine (mobilna), ładuje jak sama nazwa wskazuje tylko 5 najnowszych wpisów... a nie 100!

1298: Ogólnie to służy (mi) do wysyłania wpisów i komentowania ostatnich pięciu wpisów, z telefonu komórkowego. W tym celu została stworzona.
Sun 12:58 8 March
1237: Muszę sobie dzisiaj zrobić prosty system wysyłania wpisów na MindRiver: Magazine z telefonu, bo póki co musi, żeby coś wysłać musi mi się cała strona załadować, która jest całkiem spora.

1294: Zrobione. Idę spróbować powysyłać kilka wpisów z WC.

1295: No powiedzmy jakoś działa.

1296: Kiepsko ale przynajmniej można cokolwiek wysłać. Fajny ten Włoch Bóg Driftu. Zajawiony. Widać że co weekend jest w robocie. Taki trochę znudzony cyrkowiec.
Sun 12:41 8 March


1236: [din] [new] [MindRiverRSS] [QuiteRSS] [AktywnePolskieRSS] [bmw]

1297: Tych emotek i ich skrótów to się zaraz będę uczył na pamięć.
Sun 12:37 8 March


1235: Jak ten czas się dzisiaj wlecze.
Sun 12:35 8 March
1234: Gigi La Trottola pokazuje warsztat i swoje bryki o raz to jak blisko ma tor wyścigowy od swojej firemki.

1292: #DareToDreamTheImpossible Robert Kubica & Adam Małysz zatwierdzają.

1293: Prosto na jego facebooka. Gość nazwał się "Bóg Driftu". [Link]
Sun 12:04 8 March


1233: MindRiver: Magazne - #SuperPomysł - Zamontować mini siłowniki w tylnej klapie bagażnika, żeby "kłapała jak smok zembiskami". Wrażenie w korku wywarte na kierowcy jadącym za Tobą? - Bezcenne! Do dzieła! Hehe. - Robert Kubica Oficjalne zatwierdza projekt!
Sun 11:58 8 March
1232: Jak zrobić, żeby świat na nowo "ożył"? Czytać i stosotwać MindRiver: Magazine

1291: Zwróćcie uwagę na tego małego dronika co leci za nimi w rajdzie [AirForce.com] Taki mały dronik.
Sun 11:37 8 March


1231: Wyobraźcie sobie, że "Król" którego nie ma od dawna, bo monarhia w Polsce upadła razem z tym jak najechał nas Ruski Car! Ustanawia, właśnie w tym momencie takie prawo: "Od dzisiaj można przekraczać dozwolone prędkości na drogach!" "Hulaj dusza piekła nie ma!"

1281: A jak się dowiem, ciągnie dalej, że ktoś komuś wlepił mandat, to osoba która wystawiła dany mandat zostanie zgilotynowana na Wawelu. Ha! I co Wy na to?

1282: Tylko wyobraźcie sobie co by się działo w TV! "Uderz w stół na nożyce się odezwą!" Od razu okazało by się, komu najbardziej zależy na możliwości dymania Polskich Kierowców. Ha!

1283: O... Tra lra... Nie... Jak to?... A bezpieczeństwo? Eeee... no... bezpieczeństwo przede wszystkim! Jak to tak można? - zaczął tam ktoś tam jąkać się do kamery.

1284: A "Król" mówi tak: - A chu... niech się wszyscy pozabijają jak są takimi kretynami. Ale szczerze w to wątpię. Najlepszym przykładem niech będą te miejsca w Krakowie, w których usunięto sygnalizację świetlną, żeby "rozładować miasto". Pójdźmy krok dalej...

1285: ...nowy edykt "Króla". "Od dzisiaj w Polsce nie obowiązują żadne znaki i przepisy drogowe!" Po prostu róbta co chceta i od dzisiaj Policja, ma pilnować, żeby każdy mógł robić swoim samochodem na drodze, co tylko ma ochotę! Nie ma znaków, nie ma sygnalizacji, nie ma przejść dla pieszych. Nic nie ma! Ha! I co wy na to?

1286: Ja pier... Ci wszyscy wąsaci wujowie chyba by się wściekli. "To co mamy zrobić z naszymi urzędami?" - Wiecie co możecie zrobić z waszymi urzędami...? Nie powiem Wam, bo jest przed 23. Jesteście wszyscy zwolnieni, od jutra możecie nie przychodzić do pracy!

1287: Panie! Apokalipsa. LoL. Hehehehe.

1288: Po prostu ot tak. Jakbyś pstryknął. Pstryk.

1289: Użyjcie tylko wyobraźni i obserwujcie świat. O co tak naprawdę chodzi pewnym ludziom. Mi się wydaje, że oni nawet już dawno zapomnieli kto i po co rozpoczął ten cyrk. Wydaje mi się, że sami są już tym znudzeni.
Sun 11:24 8 March


1230: Wszystko co piszę jest skeczem albo poezją, więc proszę nie wymagać ode mnie, żebym za każdym razem to podkreślał. O! Wpadłą mi do głowy nowa fraza poetycka.

1290: Pisarz piszą z nudy, bo im się nudzi. I co? I nic!
Sun 11:22 8 March
1229: So Mind... So River...

1276: So Min... So Driver...

1277: Try Poem... Czym jest poezja? - "Nie da się zdefiniować poezji. Psychologia definiuje miłość jako chorobę psychiczną i podobnie jest z poezją, lecz dla mnie poezja to obraz uczuć i myśli zapisanych słowami. Jest to sposób na życie. Najczęściej w poezji wyraża się emocje, które w nas tkwią. Są różne rodzaje poezji m.in: poezja miłosna, śpiewana, romantyczna, współczesna, amatorska, metafizyczna i wiele innych. Ludzie tworzą poezję, bo pisząc ją można się odstresować i wyrzucić z siebie negatywne uczucia. Niektórzy piszą ją dla przyjemności." - Żeby nie było że ja to napisałem! To zostało znalezione w necie.

1278: A czym jest dla mnie poezja? - Raczej czym jest dla mnie pisarstwo? A czym jest pisanie? Słowa? Litery? To po prostu my. Ludzie. - Tak wiele kłamstwa jest we wszystkim tym co jest napisane. Opieramy się na tym co jest napisane. - Prawo, umowy, pieczątki. Poezja i pisanie osobiste np. blog to jest ucieczka od tego wszystkiego. Ucieczka do świata kreowanego na bieżąco. Ponieważ ruch musi być, tak jak fale biją o brzeg, pisarstwo nigdy się nie nie kończy. - Pisanie książek to oszukiwanie samego siebie. Prawdziwe pisarstwo to pisanie cały czas o sobie, o tym co się widzi i o tym co się czuje. To żalenie się... dopóki nasze życie nie zmieni się na lepsze. Prawdziwe pisarstwo to wędrówka naszej duszy w jedynym właściwym kierunku.

1279: Wszystko oparte jest na słowach ale prawdziwej miłości nie można oprzeć na słowach. Pisarstwo więc jest jednym wielkim kłamstwem i ściemą. Wyobraźcie sobie jak by wyglądał świat gdyby nie było słowa pisanego. Nie było by Biblii i tych wszystkich spisanych tam pierdół. Bylibyśmy wolni.

1280: Tyrania i tak nie przejmuje się słowem pisanym. Ewentualnie wykorzystuje je na swoje marne potrzeby.
Sun 11:00 8 March
1228: Czy ma Pan papiery na tą świnię? Co Pan z nią wyrabia? Ta świnia powinna być w rzeźni. - Proszę Pana. Jeżdżę na niej. - Czy była szczepiona? - Rolnik który mi ją sprzedawał, mówił że była. - Czy ma Pan zamiar z tą świnią przekraczać granice? - Tak? - Niestety to jest niedozwolone. Czy Pańska świnia ma paszport?

1272: I to jest moment w którym odpalam z wysokiej jedynki. A "koła mojej świni" mielą wszystkie kartki książek tego cyk cyka bucyka Mroza i zostaje z nich brzydka i śmierdząca kupa. Hehe. B-) A Robert Kubica na sportowy podwieczorek.

1273: #Itosięnazywawysokakultura Ho ho ho ho ho... wysoka. Zatkało kakało? A to już dawno temu. Ale nie... lepiej nic nie mówcie. Wiadomo czemu.

1274: Co byście w ogóle mogli i mieli powiedzieć?

1275: - "Proszę Pana. To jest koń a nie świnia!"
Sun 9:56 8 March
1227: Królestwo za osła! Albo konia! I bye bye Forever! I z tym blogiem jedziemy w chu...

1271:
Sun 9:45 8 March


1226: Muszę dodać tekst do tej ikonki po prawej stronie, która wskazuje na Podcasta albo Audiobloga (jak kto woli). Chyba zrobię taki duży napis: "AUDIO BLOG".
Sun 9:10 8 March


1225: Jutro zreperuje ten link do Spotify, bo M.I.A. wisi już z tydzień.

1270: Muszę zainstalować nowego FireFoxa albo zainstalować nowego klienta Spotify. A oszczędzam transfer więc zrobię to jutro z McDonalda.
Sun 9:06 8 March
1224: Właśnie wracam z kazania na Jasnej Górze. Wiecie co ksiądz dzisiaj powiedział...: - Hehe. Nie powiem Wam bo byłby skandal. Hehe!

1269: Powiem tylko, że stare baby uciekły od razu.
Sun 9:04 8 March


1223: Haha. Patrzcie jak Japońskie [pizdoki] się nielegalnie ścigają po swoich wsiach. (Super Komplacja!)

1267: A jakby im dziecko albo jakiś pudelek wyskoczył? Albo jakby im staruszka wtargnęła na jezdnie? To co...?

1268: A czy wózkiem na precle też się da driftować? - Wózkiem na precle szczególnie, ponieważ ma obrotowe kółeczka!
Sun 8:42 8 March
1222: Ferrari F-12 (Zrobić galerię!)

1265: Why I drift a Ferrari - [FedericoSceriffo] Ciao Bella! Ciekawe czy Kubica dałby radę driftować Ferrari? - Pewnie by dał, ale od razu by się rozpier.....

1266: Ten koleszka jest naprawdę niesamowity. Tylko czym on jeździ? F-12? Nawet nie jestem pewien. Fiorellą.
Sun 6:53 8 March


1221: My tu gadu, gadu, a górnicy strajkujący pod Gmachem Biblioteki Jagiellońskiej, balowali wczoraj i przedwczoraj na krakowskich błoniach jak na Przystanku Woodstock.

1260: Myślę, że można z tego zrobić "nową świecką tradycję". No i Lechu na Kasztance! Był Piłsudski na Kasztance. A teraz będzie Lechu na Kasztance. A ja też w domu na jakieś "kasztance". Tj. "szatance"... tj. "szatynce"... Eeee... "Nie Szata Zdobi Człowieka!"

1261: "Nie Szata Zdobi Człowieka!" - Powiedział Robert Kubica Official, po raz kolejny przyjeżdżając ostatni na metę.

1262: Po czym dodał: "Może Valtteri Bottas ma cel przyjeżdżać pierwszy, ja natomiast za cel sobie obrałem, przyjeżdżać na metę ostatni. A jak się to Państwu nie podoba, to możecie mnie Officjalnie pocałować w du...

1263: I zapraszam na promocję okularów "Prada" z moim logo.

1264: [bmw]
Sun 6:41 8 March
1220: Tylko ja kocham ludzkość!

1255: Chciałem powiedzieć... naród! Do ludzkości to jest jeszcze długa droga!

1256: [DługaDrogaJestPrzedNami] Znacie tą piosenkę?

1257: Przydało by się logo Ferrari. [fer]

1258: Oto i ono: Zmieniłem też nazwę emotki , żeby było wiadomo o co chodzi. LoL Myślę, że z czasem pozmieniam nazwy wszystkim emotkom Appla. Myślę, że Bill Gates się nie obrazi.
Sun 6:17 8 March


1219: MindRiver: Magazine - Przyszłość pisania książek. Czy książka może być pisana on-line? I to z udziałem czytelników, którzy mogą kontrolować fabułę.

1252: W jaki sposób kontrolować fabułę? No zabić pisarza albo nie. Hehe. (Żart dnia!) Hehe.

1259: Ty. Ale jak nie ma fabuły, to nie ma co kontrolować?
Sun 6:14 8 March


1218: Zadanie programistyczne na dzisiaj. Przemyśleć jakąś formę "mini-galerii". Chodzi o to, żebym mógł pod jednego posta wrzucić kilka zdjęć. I żeby wyświetlały się ich ładne miniaturki. Proste? No to jedziemy z tym.

1251: Już od jakiegoś czasu chodziło mi to po głowie.
Sun 6:12 8 March


1217: Pier... szykuję się do Kościoła! Ej. Ponoć nade mną mieszka właśnie jakiś ksiądz.

1250: Jak msze w tej parafii lecą w niedziele? Pewnie standardowo 7, 9 itd.

1253: Ej. Co lepsze. Iść do kościoła, czy sobie pobiegać na Błonia?

1254: Zastanówmy się. Co by zrobił Jezus? - Jezus to by poszedł po wodzie przez jezioro. - A widzisz tu kur... jakieś jezioro? - No. Jezioro gów... Hehe!
Sun 6:07 8 March
1216: Zmieniamy opony i jedziemy dalej. "P Zero".
Sun 5:57 8 March


1215: Robert Kubica jest takim gwiazdorem, na jakiego zasłużyła cała Polska. Robert Kubica Official jest "Symbolem Braku Sukcesów i mania na to Kompletnie Wyje..."

1236: I wszyscy robimy Roberta Kubice Official. Czy Robert ma już swoją markę okularów? "Kubica".

1237: Brzmi i znaczy lepiej niż: "Police" A wierzcie mi, jakiś dureń zrobił taką firmę. Hehe. A jeszcze inny gejor nazwał tak swój zespół. Ciekawe czy wszyscy Policjanci się zgodzili? Chyba raczej wątpię.

1238: "Kubica Brand". W ogóle Kubica będzie robił tak. Będzie podmieniał naklejki z logo firmy, na już wyprodukowanych okularach innych marek. Nawet nie trzeba będzie robić od nowa jakiś okularów. Po prostu bierzemy jakiekolwiek i tylko naklejamy nowe logo. Hehe!

1239: A jak się to komuś nie spodoba, to niech nas pozwie do sądu i nam tylko reklamę zrobi. Hehehe. Skoro Bill Gates płaci za naklejanie logo Microsoftu na inne Delle Lenovo Asusy Hp i jakieś inne ... to "Kubica", może śmiało naklejać swoje logo na "Prada". Tylko trzeba odkleić albo zeskrobać naklejkę.

1240: To proponuję jeszcze zacząć podmieniać kółeczko Mercedesa.

1241: "Kubica Car" (???) Chu... brzmi ale to dobrze! Bo właśnie tak ma brzmieć! Hehe. Kubica Official.

1242: Robert pamiętaj! 1% dla mnie! I nie jestem z Fundacji Anny Dymny! Pamiętaj!

1244:

1245: Jestem z Fundacji: "Zabili mnie zastrzykiem w plecy w ZK "Rzeszów" na Oddziale Terapeutycznym" , na który mnie wsadzili bo zrobili ze mnie "wariata", a wcześniej zrobili ze mnie "pedofila". I co? I nic!

1246: Tak działa sprawny nazistowsko-socjalistyczny reżim. Cóż. Wiecznie żywy relikt stary czasów. Bogatej i ciekawej historii naszego kraju.

1247: PTJ. Najlepsze jest to, że jest 6 rano, a ktoś stoi pod moimi drzwiami, w bloku w którym mieszkam. Pewnie jakiś zboczeniec. A jak wyszedłem na korytarz to uciekł do swojego mieszkania. Haha.

1248: Witam na Polskich osiedlach. Miejscu w którym zawsze czyjś ch... tkwi w twojej dup... i co? I Robert Kubica do tego!

1249: Przecież nie zabronię menelom grzać się na swojej klatce schodowej no nie? Ej. W końcu jest zima no nie? Trzeba mieć serce no nie? Jak nie czerwone, to przynajmniej niebieskie.
Sun 5:29 8 March


1214: Pozostaje sprawdzić jaka będzie pogoda dzisiaj, ale nie mam jakiś specjalnych nadzieji, żeby będzie lepsza niż "jak zwykle ze--na". Hehe.
Sun 5:28 8 March


1213: Show Must Go On

1234: Nie że: Must! Mam nową wersję tego bezmyślnie oklepanego sloganu. Dzięki Frediemu. Słuchajcie: "Show is The Only Option" Fajny? Lepszy nie?

1235: Nie rymuje się, ale kto powiedział że musi? Ważne jest, że cały MindRiver: Magazine, się rymuje.
Sun 5:23 8 March


1212: Widzieliście najnowszy spot F1? Prezentacje zawodników. Haha. Robert Kubica ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Kurde, a może nie jej po prostu nie ma?

1229: Jest tam jakiś pajac w ciemnych okularach. To chyba on. Ale nie jestem pewien bo nie chciało mi się przybliżać. Hehe.

1230: Proszę bardzo. Od dzisiaj ta emotka nazywa się Robert Kubica Official. Haha. I co wy na to?

1231: Jak to co my na to? To:

1232: Robert Kubica Official i chu...

1233: Przypomnijcie mi, dlaczego założyłem na tej stronie blokadę bluzgów? Żeby utrudniać sobie życie? Hehe.
Sun 5:18 8 March


1211: THIS IS OSKAR: "Wyobraź sobie, że masz swoje miasto, okoliczne wsi, swoje więzienie, swój sąd i swoją prokuraturę. Może faktycznie jesteś Bogiem? Co? Komu się można na Ciebie poskarżyć? Chyba nikomu. Telefon na policję nic nie da. Wniesienie sprawy do sądu przeciwko tobie też nic nie da. Jedyna szansa to jest modlić się, żebyś zaczął być dobry." Hehe. Przyznaję sobie sam oskara.

1226: Tylko dobrze wiemy gdzie lądują nasze modlitwy. Modlą się debile. Mądrzy ludzie po prostu działają. Zmieniają swoje życie wokół siebie, aż do momentu, aż zacznie im się podobać. PJTZ!

1227: Ja sobie współczuję, że tu jestem i wszystkim innym którzy tu muszą mieszkać. Tu po prostu nie ma czym oddychać. Tu po prostu cały czas ktoś mi robi krzywdę!

1228: I na dodatek tego wszystkiego jest jeszcze pier... zima. Haha. Już gorzej być nie może. Mogę się tylko pocieszyć, że dobrze, że nie zamarzam gdzieś w rowie. Przynajmniej czułbym, że żyję.
Sun 5:11 8 March


1210: Może kiedyś dostanę Nobla. Za pisanie wierszy z "Oświęcimia", o "Oświęciumiu".

1223: PJTZ = PJ Ten Zagon

1224: Przypomnijcie mi. Po co ja tu muszę być? A już wiem... Bo się nade mną znęcają. Ha! Ale po co Ty tu musisz być? Co? Nad tobą też się znęcają?

1225: Tylko, że lepiej żyć niż dostać Nobla.
Sun 5:07 8 March


1209: Muszę przewietrzyć sobie mieszkanie. Ale nie wiem czy powinienem, bo wtedy wpuszczę spaliny i smog do środka. A to raczej nie będę wietrzył.
Sun 5:02 8 March


1208: To trzeba mieć zaje... farta, żeby urodzić się w takim syfie.

1222: Po prostu oskarowego farta.
Sun 5:00 8 March


1207: Hehe. Nie ma co jak poranna poezja o 4:30 nad ranem. Hehe.
Sun 4:56 8 March