_post1 from wpis = empty!
My e-mail: 1@mindriver.pl1232: Jak zrobić, żeby świat na nowo "ożył"? Czytać i stosotwać MindRiver: Magazine

1291: Zwróćcie uwagę na tego małego dronika co leci za nimi w rajdzie [AirForce.com] Taki mały dronik.
Sun 11:37 8 March


1231: Wyobraźcie sobie, że "Król" którego nie ma od dawna, bo monarhia w Polsce upadła razem z tym jak najechał nas Ruski Car! Ustanawia, właśnie w tym momencie takie prawo: "Od dzisiaj można przekraczać dozwolone prędkości na drogach!" "Hulaj dusza piekła nie ma!"

1281: A jak się dowiem, ciągnie dalej, że ktoś komuś wlepił mandat, to osoba która wystawiła dany mandat zostanie zgilotynowana na Wawelu. Ha! I co Wy na to?

1282: Tylko wyobraźcie sobie co by się działo w TV! "Uderz w stół na nożyce się odezwą!" Od razu okazało by się, komu najbardziej zależy na możliwości dymania Polskich Kierowców. Ha!

1283: O... Tra lra... Nie... Jak to?... A bezpieczeństwo? Eeee... no... bezpieczeństwo przede wszystkim! Jak to tak można? - zaczął tam ktoś tam jąkać się do kamery.

1284: A "Król" mówi tak: - A chu... niech się wszyscy pozabijają jak są takimi kretynami. Ale szczerze w to wątpię. Najlepszym przykładem niech będą te miejsca w Krakowie, w których usunięto sygnalizację świetlną, żeby "rozładować miasto". Pójdźmy krok dalej...

1285: ...nowy edykt "Króla". "Od dzisiaj w Polsce nie obowiązują żadne znaki i przepisy drogowe!" Po prostu róbta co chceta i od dzisiaj Policja, ma pilnować, żeby każdy mógł robić swoim samochodem na drodze, co tylko ma ochotę! Nie ma znaków, nie ma sygnalizacji, nie ma przejść dla pieszych. Nic nie ma! Ha! I co wy na to?

1286: Ja pier... Ci wszyscy wąsaci wujowie chyba by się wściekli. "To co mamy zrobić z naszymi urzędami?" - Wiecie co możecie zrobić z waszymi urzędami...? Nie powiem Wam, bo jest przed 23. Jesteście wszyscy zwolnieni, od jutra możecie nie przychodzić do pracy!

1287: Panie! Apokalipsa. LoL. Hehehehe.

1288: Po prostu ot tak. Jakbyś pstryknął. Pstryk.

1289: Użyjcie tylko wyobraźni i obserwujcie świat. O co tak naprawdę chodzi pewnym ludziom. Mi się wydaje, że oni nawet już dawno zapomnieli kto i po co rozpoczął ten cyrk. Wydaje mi się, że sami są już tym znudzeni.
Sun 11:24 8 March


1230: Wszystko co piszę jest skeczem albo poezją, więc proszę nie wymagać ode mnie, żebym za każdym razem to podkreślał. O! Wpadłą mi do głowy nowa fraza poetycka.

1290: Pisarz piszą z nudy, bo im się nudzi. I co? I nic!
Sun 11:22 8 March
1229: So Mind... So River...

1276: So Min... So Driver...

1277: Try Poem... Czym jest poezja? - "Nie da się zdefiniować poezji. Psychologia definiuje miłość jako chorobę psychiczną i podobnie jest z poezją, lecz dla mnie poezja to obraz uczuć i myśli zapisanych słowami. Jest to sposób na życie. Najczęściej w poezji wyraża się emocje, które w nas tkwią. Są różne rodzaje poezji m.in: poezja miłosna, śpiewana, romantyczna, współczesna, amatorska, metafizyczna i wiele innych. Ludzie tworzą poezję, bo pisząc ją można się odstresować i wyrzucić z siebie negatywne uczucia. Niektórzy piszą ją dla przyjemności." - Żeby nie było że ja to napisałem! To zostało znalezione w necie.

1278: A czym jest dla mnie poezja? - Raczej czym jest dla mnie pisarstwo? A czym jest pisanie? Słowa? Litery? To po prostu my. Ludzie. - Tak wiele kłamstwa jest we wszystkim tym co jest napisane. Opieramy się na tym co jest napisane. - Prawo, umowy, pieczątki. Poezja i pisanie osobiste np. blog to jest ucieczka od tego wszystkiego. Ucieczka do świata kreowanego na bieżąco. Ponieważ ruch musi być, tak jak fale biją o brzeg, pisarstwo nigdy się nie nie kończy. - Pisanie książek to oszukiwanie samego siebie. Prawdziwe pisarstwo to pisanie cały czas o sobie, o tym co się widzi i o tym co się czuje. To żalenie się... dopóki nasze życie nie zmieni się na lepsze. Prawdziwe pisarstwo to wędrówka naszej duszy w jedynym właściwym kierunku.

1279: Wszystko oparte jest na słowach ale prawdziwej miłości nie można oprzeć na słowach. Pisarstwo więc jest jednym wielkim kłamstwem i ściemą. Wyobraźcie sobie jak by wyglądał świat gdyby nie było słowa pisanego. Nie było by Biblii i tych wszystkich spisanych tam pierdół. Bylibyśmy wolni.

1280: Tyrania i tak nie przejmuje się słowem pisanym. Ewentualnie wykorzystuje je na swoje marne potrzeby.
Sun 11:00 8 March
1228: Czy ma Pan papiery na tą świnię? Co Pan z nią wyrabia? Ta świnia powinna być w rzeźni. - Proszę Pana. Jeżdżę na niej. - Czy była szczepiona? - Rolnik który mi ją sprzedawał, mówił że była. - Czy ma Pan zamiar z tą świnią przekraczać granice? - Tak? - Niestety to jest niedozwolone. Czy Pańska świnia ma paszport?

1272: I to jest moment w którym odpalam z wysokiej jedynki. A "koła mojej świni" mielą wszystkie kartki książek tego cyk cyka bucyka Mroza i zostaje z nich brzydka i śmierdząca kupa. Hehe. B-) A Robert Kubica na sportowy podwieczorek.

1273: #Itosięnazywawysokakultura Ho ho ho ho ho... wysoka. Zatkało kakało? A to już dawno temu. Ale nie... lepiej nic nie mówcie. Wiadomo czemu.

1274: Co byście w ogóle mogli i mieli powiedzieć?

1275: - "Proszę Pana. To jest koń a nie świnia!"
Sun 9:56 8 March
1227: Królestwo za osła! Albo konia! I bye bye Forever! I z tym blogiem jedziemy w chu...

1271:
Sun 9:45 8 March


1226: Muszę dodać tekst do tej ikonki po prawej stronie, która wskazuje na Podcasta albo Audiobloga (jak kto woli). Chyba zrobię taki duży napis: "AUDIO BLOG".
Sun 9:10 8 March


1225: Jutro zreperuje ten link do Spotify, bo M.I.A. wisi już z tydzień.

1270: Muszę zainstalować nowego FireFoxa albo zainstalować nowego klienta Spotify. A oszczędzam transfer więc zrobię to jutro z McDonalda.
Sun 9:06 8 March
1224: Właśnie wracam z kazania na Jasnej Górze. Wiecie co ksiądz dzisiaj powiedział...: - Hehe. Nie powiem Wam bo byłby skandal. Hehe!

1269: Powiem tylko, że stare baby uciekły od razu.
Sun 9:04 8 March


1223: Haha. Patrzcie jak Japońskie [pizdoki] się nielegalnie ścigają po swoich wsiach. (Super Komplacja!)

1267: A jakby im dziecko albo jakiś pudelek wyskoczył? Albo jakby im staruszka wtargnęła na jezdnie? To co...?

1268: A czy wózkiem na precle też się da driftować? - Wózkiem na precle szczególnie, ponieważ ma obrotowe kółeczka!
Sun 8:42 8 March
1222: Ferrari F-12 (Zrobić galerię!)

1265: Why I drift a Ferrari - [FedericoSceriffo] Ciao Bella! Ciekawe czy Kubica dałby radę driftować Ferrari? - Pewnie by dał, ale od razu by się rozpier.....

1266: Ten koleszka jest naprawdę niesamowity. Tylko czym on jeździ? F-12? Nawet nie jestem pewien. Fiorellą.
Sun 6:53 8 March


1221: My tu gadu, gadu, a górnicy strajkujący pod Gmachem Biblioteki Jagiellońskiej, balowali wczoraj i przedwczoraj na krakowskich błoniach jak na Przystanku Woodstock.

1260: Myślę, że można z tego zrobić "nową świecką tradycję". No i Lechu na Kasztance! Był Piłsudski na Kasztance. A teraz będzie Lechu na Kasztance. A ja też w domu na jakieś "kasztance". Tj. "szatance"... tj. "szatynce"... Eeee... "Nie Szata Zdobi Człowieka!"

1261: "Nie Szata Zdobi Człowieka!" - Powiedział Robert Kubica Official, po raz kolejny przyjeżdżając ostatni na metę.

1262: Po czym dodał: "Może Valtteri Bottas ma cel przyjeżdżać pierwszy, ja natomiast za cel sobie obrałem, przyjeżdżać na metę ostatni. A jak się to Państwu nie podoba, to możecie mnie Officjalnie pocałować w du...

1263: I zapraszam na promocję okularów "Prada" z moim logo.

1264: [bmw]
Sun 6:41 8 March
1220: Tylko ja kocham ludzkość!

1255: Chciałem powiedzieć... naród! Do ludzkości to jest jeszcze długa droga!

1256: [DługaDrogaJestPrzedNami] Znacie tą piosenkę?

1257: Przydało by się logo Ferrari. [fer]

1258: Oto i ono: Zmieniłem też nazwę emotki , żeby było wiadomo o co chodzi. LoL Myślę, że z czasem pozmieniam nazwy wszystkim emotkom Appla. Myślę, że Bill Gates się nie obrazi.
Sun 6:17 8 March


1219: MindRiver: Magazine - Przyszłość pisania książek. Czy książka może być pisana on-line? I to z udziałem czytelników, którzy mogą kontrolować fabułę.

1252: W jaki sposób kontrolować fabułę? No zabić pisarza albo nie. Hehe. (Żart dnia!) Hehe.

1259: Ty. Ale jak nie ma fabuły, to nie ma co kontrolować?
Sun 6:14 8 March


1218: Zadanie programistyczne na dzisiaj. Przemyśleć jakąś formę "mini-galerii". Chodzi o to, żebym mógł pod jednego posta wrzucić kilka zdjęć. I żeby wyświetlały się ich ładne miniaturki. Proste? No to jedziemy z tym.

1251: Już od jakiegoś czasu chodziło mi to po głowie.
Sun 6:12 8 March


1217: Pier... szykuję się do Kościoła! Ej. Ponoć nade mną mieszka właśnie jakiś ksiądz.

1250: Jak msze w tej parafii lecą w niedziele? Pewnie standardowo 7, 9 itd.

1253: Ej. Co lepsze. Iść do kościoła, czy sobie pobiegać na Błonia?

1254: Zastanówmy się. Co by zrobił Jezus? - Jezus to by poszedł po wodzie przez jezioro. - A widzisz tu kur... jakieś jezioro? - No. Jezioro gów... Hehe!
Sun 6:07 8 March
1216: Zmieniamy opony i jedziemy dalej. "P Zero".
Sun 5:57 8 March


1215: Robert Kubica jest takim gwiazdorem, na jakiego zasłużyła cała Polska. Robert Kubica Official jest "Symbolem Braku Sukcesów i mania na to Kompletnie Wyje..."

1236: I wszyscy robimy Roberta Kubice Official. Czy Robert ma już swoją markę okularów? "Kubica".

1237: Brzmi i znaczy lepiej niż: "Police" A wierzcie mi, jakiś dureń zrobił taką firmę. Hehe. A jeszcze inny gejor nazwał tak swój zespół. Ciekawe czy wszyscy Policjanci się zgodzili? Chyba raczej wątpię.

1238: "Kubica Brand". W ogóle Kubica będzie robił tak. Będzie podmieniał naklejki z logo firmy, na już wyprodukowanych okularach innych marek. Nawet nie trzeba będzie robić od nowa jakiś okularów. Po prostu bierzemy jakiekolwiek i tylko naklejamy nowe logo. Hehe!

1239: A jak się to komuś nie spodoba, to niech nas pozwie do sądu i nam tylko reklamę zrobi. Hehehe. Skoro Bill Gates płaci za naklejanie logo Microsoftu na inne Delle Lenovo Asusy Hp i jakieś inne ... to "Kubica", może śmiało naklejać swoje logo na "Prada". Tylko trzeba odkleić albo zeskrobać naklejkę.

1240: To proponuję jeszcze zacząć podmieniać kółeczko Mercedesa.

1241: "Kubica Car" (???) Chu... brzmi ale to dobrze! Bo właśnie tak ma brzmieć! Hehe. Kubica Official.

1242: Robert pamiętaj! 1% dla mnie! I nie jestem z Fundacji Anny Dymny! Pamiętaj!

1244:

1245: Jestem z Fundacji: "Zabili mnie zastrzykiem w plecy w ZK "Rzeszów" na Oddziale Terapeutycznym" , na który mnie wsadzili bo zrobili ze mnie "wariata", a wcześniej zrobili ze mnie "pedofila". I co? I nic!

1246: Tak działa sprawny nazistowsko-socjalistyczny reżim. Cóż. Wiecznie żywy relikt stary czasów. Bogatej i ciekawej historii naszego kraju.

1247: PTJ. Najlepsze jest to, że jest 6 rano, a ktoś stoi pod moimi drzwiami, w bloku w którym mieszkam. Pewnie jakiś zboczeniec. A jak wyszedłem na korytarz to uciekł do swojego mieszkania. Haha.

1248: Witam na Polskich osiedlach. Miejscu w którym zawsze czyjś ch... tkwi w twojej dup... i co? I Robert Kubica do tego!

1249: Przecież nie zabronię menelom grzać się na swojej klatce schodowej no nie? Ej. W końcu jest zima no nie? Trzeba mieć serce no nie? Jak nie czerwone, to przynajmniej niebieskie.
Sun 5:29 8 March


1214: Pozostaje sprawdzić jaka będzie pogoda dzisiaj, ale nie mam jakiś specjalnych nadzieji, żeby będzie lepsza niż "jak zwykle ze--na". Hehe.
Sun 5:28 8 March


1213: Show Must Go On

1234: Nie że: Must! Mam nową wersję tego bezmyślnie oklepanego sloganu. Dzięki Frediemu. Słuchajcie: "Show is The Only Option" Fajny? Lepszy nie?

1235: Nie rymuje się, ale kto powiedział że musi? Ważne jest, że cały MindRiver: Magazine, się rymuje.
Sun 5:23 8 March


1212: Widzieliście najnowszy spot F1? Prezentacje zawodników. Haha. Robert Kubica ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Kurde, a może nie jej po prostu nie ma?

1229: Jest tam jakiś pajac w ciemnych okularach. To chyba on. Ale nie jestem pewien bo nie chciało mi się przybliżać. Hehe.

1230: Proszę bardzo. Od dzisiaj ta emotka nazywa się Robert Kubica Official. Haha. I co wy na to?

1231: Jak to co my na to? To:

1232: Robert Kubica Official i chu...

1233: Przypomnijcie mi, dlaczego założyłem na tej stronie blokadę bluzgów? Żeby utrudniać sobie życie? Hehe.
Sun 5:18 8 March


1211: THIS IS OSKAR: "Wyobraź sobie, że masz swoje miasto, okoliczne wsi, swoje więzienie, swój sąd i swoją prokuraturę. Może faktycznie jesteś Bogiem? Co? Komu się można na Ciebie poskarżyć? Chyba nikomu. Telefon na policję nic nie da. Wniesienie sprawy do sądu przeciwko tobie też nic nie da. Jedyna szansa to jest modlić się, żebyś zaczął być dobry." Hehe. Przyznaję sobie sam oskara.

1226: Tylko dobrze wiemy gdzie lądują nasze modlitwy. Modlą się debile. Mądrzy ludzie po prostu działają. Zmieniają swoje życie wokół siebie, aż do momentu, aż zacznie im się podobać. PJTZ!

1227: Ja sobie współczuję, że tu jestem i wszystkim innym którzy tu muszą mieszkać. Tu po prostu nie ma czym oddychać. Tu po prostu cały czas ktoś mi robi krzywdę!

1228: I na dodatek tego wszystkiego jest jeszcze pier... zima. Haha. Już gorzej być nie może. Mogę się tylko pocieszyć, że dobrze, że nie zamarzam gdzieś w rowie. Przynajmniej czułbym, że żyję.
Sun 5:11 8 March


1210: Może kiedyś dostanę Nobla. Za pisanie wierszy z "Oświęcimia", o "Oświęciumiu".

1223: PJTZ = PJ Ten Zagon

1224: Przypomnijcie mi. Po co ja tu muszę być? A już wiem... Bo się nade mną znęcają. Ha! Ale po co Ty tu musisz być? Co? Nad tobą też się znęcają?

1225: Tylko, że lepiej żyć niż dostać Nobla.
Sun 5:07 8 March


1209: Muszę przewietrzyć sobie mieszkanie. Ale nie wiem czy powinienem, bo wtedy wpuszczę spaliny i smog do środka. A to raczej nie będę wietrzył.
Sun 5:02 8 March


1208: To trzeba mieć zaje... farta, żeby urodzić się w takim syfie.

1222: Po prostu oskarowego farta.
Sun 5:00 8 March


1207: Hehe. Nie ma co jak poranna poezja o 4:30 nad ranem. Hehe.
Sun 4:56 8 March


1206: W Krakowie nie mam czym oddychać, wodę którą kupuję w butelkach 5 litrowych zaczynam mieć zatrutą, a poza tym mam widok na śmietnik. Uroczo.

1216: Można by się jeszcze na to wszystko zes... i zwymiotować.

1220: Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem cały Kraków, nie jest jednym wielkim obozem koncentracyjnym. Wiadomo. Aby upamiętnić holokaust, który był przecież tak blisko stąd. Mamy po prostu ładnie wyglądać na zdjęciach, jak nas fotografują zagraniczni turyści.

1221: Głównie to z Izraela, bo ich się tutaj przysyła na przestrogę.
Sun 4:49 8 March


1205: Jak ktoś jest nieszczery i fałszyw względem Ciebie to od razu to wyczuwasz prawda? A co jak nie masz wyjścia i jesteś skazany na czyjąś fałszywość i nieuczciwość?

1210: Co jeśli ktoś okłamuje Cię całe Twoje życie? Nie fajnie, prawda? Jaki jest tego sens? Powiem Wam jaki.

1211: To się nazywa robienie ludzi w chu...ja i zakładanie się kto jest w stanie większą ciemnotę komu wcisnąć. To niesamowite, że w niektórych faszystowskich środowiskach, to jest "sport".

1212: Skąd pochodzisz? Z jakiej rodziny? Kto był twoim ojcem? Kto jest twoją matką? Są ludzie którzy naprawdę nie mają nic.

1213: W polskich dużych miastach ludzie chowają się anonimowo jak świnie w chlewie. A może raczej "ludzi chowa się anonimowo" jak świnie w chlewie.

1214: W Polskich więzieniach zabija się ludzi dla przyjemności i okalecza się ich dla przyjemności. Pracownicy Służby Więziennej bawi się w Bogów. Zlecają potajemne morderstwa. Zatruwa się wodę w kranie. Zatruwa się jedzenie. Oto czym jest Polska i do czego zmierza. Dyrekcja więzień trzyma z mordy swoich pracowników, a ci się mszczą i wyżywają na więźniach.

1215: Jak jesteś inteligenty i wygadany to jesteś wrogiem. Bo nie możesz być inteligenty i wygadany. Masz być świnią w chlewie za 1000 PLN. Jak przestajesz być to coś zaczyna się nie zgadzać.

1217: Wyobraź sobie, że masz swoje miasto, okoliczne wsi, swoje więzienie, swój sąd i swoją prokuraturę. Może faktycznie jesteś Bogiem? Co? Komu się można na Ciebie poskarżyć? Chyba nikomu. Telefon na policję nic nie da. Wniesienie sprawy do sądu przeciwko tobie też nic nie da. jedyna szansa to jest modlić się, żebyś zaczął być dobry.

1218: A dobrymi intencjami twoje piekło jest wybrukowane. Jesteś stanowczy i bezlitosny, żeby utrzymywać pod sobą masy tych wszystkich ludków których musisz czymś zająć, żeby Ci nie pouciekali. Poodchodzili po prostu sobie.

1219: Pamiętaj, ze kosmici Cię obserwują i nic nie zostanie Ci wybaczone, z tego zo zawiniłeś. Niech Ci się nie wydaje, że możesz gdziekolwiek uciec. W następnym życiu urodzisz się jako paskudny robak.
Sun 4:35 8 March


1204: Ktoś ostatnio na Krakowskich Błoniach napisał: "Na Martwej Planecie Nie Ma Miłości". Nawet specjalnie jakiś taki amatorski szablon z kartonu przyniósł. To była grupka ludzi. Około 6 osób.

1209: Wiem, bo akurat mijałem ich jak to robili. ciekawe slogan. "Na martwej planecie nie ma miłości".
Sun 4:31 8 March


1203: Konceprcja MindRiver: Magazine jest tak, że każdy tu może wejść i sobie coś napisać. Ja z góry ostrzegam i inforumuję, że nie prowadzą jakieś podstępnej kontroli I.P. itd. A nawet jeśli bym prowadził to i tak niemożliwe jest zidentyfikowanie poszczególnej osoby po I.P. I.P. tylko określa przybliżony region.

1207: Jak się mylę, to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. Zresztą w świecie Tor-ów i Virtual Privat Network-ów (VPN) i tak każdy może pisać i czytać sobie cokolwiek.

1208: Nawet więc jeśli ja tu napiszę coś głupiego, to zawsze się mogę do tego nie przyznać zmienić zdanie i takie tam. W razie czego bardzo łatwo wykasować.
Sun 4:26 8 March


1202: Ej. Jest problem. Nie wiem jak się włącza dźwięk w Silent Hunterze. Co? Jest taki Silent, że nie można włączyć dźwięku?
Sat 23:07 7 March
1201: Fucking Love Letter to Fucking Bitches
Sat 23:05 7 March


1200: Ja pierd... Zaraz zdam relacje jakie gierki sobie załadowałem. Teraz ściąga mi się Silent Hunter z 1996. Zgrałem jeszcze pierwszego Nascara i Off-Road - taką małą śmieszną gierkę. Ha!

1203: Myślałem jeszcze o Micro Machines 1 i 2 i Incredible Machines.

1204: Dobra. Lecimy z Silent Hunterem. Gra ma 9 mega bajtów i... mieści w sobie cały Ocean Atlantycki. Jak ona to zrobiła? Muszę wszystko przepłynąć. Natomiast przeleciałbym jakąś sukę. Dwie fajne stały pod sklepem to nie wiedziałem jak zagadać.

1205: Zagrałbym w pinballa na jakieś fajnej du...
Sat 22:18 7 March


1199: [FireMeetGasoline]
Sat 21:29 7 March


1198: No to... Ufo2: Terror From the Deep i Locomotion mamy przerobione. Teraz trzeba się udać na poszukiwanie nowej gierki. Na 16Bit!
Sat 21:22 7 March


1197: Wyobraź sobie, że pracujesz w sklepie za ladą, tutaj wchodzi Kasia Dowbor. Albo np. Ferdek Kiepski. Co robisz? Co sobie myślisz? Jak się do nich odzywasz?

1199: Kiedyś na rogu Szpitalnej i Tomasza, prawie się zderzyłem z Ferdynandem Kiepskim. I co? Nawet się nie obejrzałem za siebie. To był moment. Po prostu zarejestrowałem, że... O! Ferdek. I tyle. Jakbym go spotkał w sklepie to bym mu powiedział tak: - Ale Pan jaja dawał w 319 odcinku! Hehe. Wie Pan właśnie leciał wczoraj na Polsacie 2. Myślałem, że się zleje w gacie ze śmiechu.

1200: Ale cyca to bym w mordę, w pysk od razu strzelił, za nic. Taki głupi. Za głupi ryj. Hehe. Tyle, że nie jestem ekspedientem w sklepie.

1201: W sumie to miałem szukać roboty w żabce, ale Koronawirus teraz panuje w naszej telewizji, więc PTJ. Jeszcze jakiś menel mi nakaszle do reszty i co? Wiecie ile zarazków się przenosi na monetach? A ja cały czas dłubię w nosie, albo się wycieram. Od razu bym się czymś zaraził. Poza tym nie mogę pracować na takim eksponowanym stanowisku, bo zaraz jakiś rusek by mnie czymś popsikał i bym się pochorował.

1202: Jak się nie jest z rusami, albo z hitlerowcami, albo z mafią osiedlową, to cię od razu wytępią.
Sat 21:14 7 March


1196: Kurde, może pszenica jest tania i zaje... zdrowa, ale i zaje... długo trzeba ją gotować.
Sat 20:02 7 March


1195: Mój nowy baner mówi do mnie krzyczy i woła: "Wypier... stąd natychmiast!" Hurra! Zgadzam się! Zgadzam się! Tak! Tak! Tak!

1198: Wspomnienie po tej ulicy, osiedlu i mieszkaniu, niczym liście, przykryję strugą moczu.
Sat 19:54 7 March


1194: A! Chciałem z dumą powiedzieć, że na wysokości 1191 (niech ten wpis i koment przejdą do Historii), ilość komentów, zrównała się z ilością wpisów! Haha! Jest co świętować!
Sat 19:51 7 March


1193: A! Byłbym zapomniał! PJF tj. "Pies Je... Football". Hehe! Jakoś nie jestem zagorzałym fanem!

1197: Coraz więcej zakręconych aliasów pojawia się w naszym super Magazynie! Hehe.
Sat 19:48 7 March


1192: Idę do sklepu. Dziew du... rozmawiają pitolą o niczym przed sklepem. Nawet się nie przesunęły jak szedłem. Ja pier... kur... Gdzie ja mieszkam? Co to za kraj? Co to za dziwolągi? Kto ich takimi ulepił?

1195: Jakaś chamówa w szkole i rozpychanie się łokciami na chama... Panie Boże zabierz mnie z tego osiedla, zabierz mnie z tej ulicy, zabierz mnie z tego miasta i zabierz mnie z tego kraju! Amen!

1196: FTW... FTC
Sat 19:42 7 March


1191: Inteligentni ludzie mają problem, bo muszą całe życie przeżyć z idiotami wokół siebie.

1192: Jakbym miał głupią córkę, to bym powiedział jej tak: - Słuchaj. Lepiej się nie odzywaj, bo od razu wyjdzie, że jesteś mega głupia! A póki będziesz milczała to wszyscy będą myśleli, że może jesteś mądra!

1193: Także "milcząca większości". Jesteś wreszcie usprawiedliwiona. Hehe.

1194: PTJ
Sat 19:12 7 March


1190: Choćbym miał 1000 bilbordów w całej Polsce. Choćbym był Katarzyną Dowbor, która od 100 lat jest na każdej okłądce "Życia Na Gorąco". To i tak wszysy by mnie mieli w du... Nawet moja matka nie wzięła mojej wlepki. Bała się. Kur... po prostu widziałem jak się zawachała i stwierdziała, że "na wszelki wypadek lepiej nie".

1185: Jej wewnętrzny "rusek" w jej głowie, powiedział jej... nieeeeee... nie bierz tej wlepki, nie wchodź tam, nie czytaj tego, nie doceniaj swojego syna. Szczerze mówiąc to nienawidzę swojej matki.

1186: Ja bym taką "kur..." nie był dla swoich dzieci. Nie ma szans! To jest w ogółe niesamowite, że ta kobieta jest moją starą! To jest jakiś kompletnie obcy człowiek.

1187: Bardziej wierzę w pierwszego lepszego konia niż w swoją matkę. No np. Wyobraź sobie, że stoisz na stacji benzynowej i przyjeżdża taka moja matka. I co? Chciałbyś z nią jechać? Chciałbyś żeby Cię gdziekolwiek podwiozła? Brrr... Ja pier... w życiu!

1188: Upadek ludzkości. Kryzys dnia codziennego. aPTJ! FTW! Całe życie pierd... cię w tyłek... a tobie się jeszcze nie wolno na to wkur... Ale żeby własna matka była takim dnem. Dnem dna. Ja pier...

1189: Idę poobklejać trochę miasta. Wezmę deseczkę! Panie Boże. Weź mnie z tego gówna na zawsze! (A Pan Bóg mówi!) - Szczerze odradzam jazdę na deskorolce po Krakowie z powodu wysokiego stężenia smogu! - Aha! Kur... dzięki za przypomnienie!

1190: A chu... tam. Przejdę się z tą deseczką i wytapetuję trochę, bezwstydnie okolice. W końcu jestem "w pracy"! Do końca marca.

1191: Matka mojego starego gnębiła mojego ojca. Może w ten sposób myślała, że go ochrania? Moja matka jest największą idio...tką na świecie. Może ma w tym jakiś interes? A może ona po prostu jest zwyczajnie głupia? Mi się wydaje, że jednak to drugie. Bez wątpienia to drugie. Raczej tak. Nie ma co idiocie przypisywać magicznych właściwości. To są po prostu debile. Zagadka rozwiązana.
Sat 18:53 7 March


1189: Jest taki moment zwątpienia w ludzkość. Soisz sobie na jakieś stacji benzynowej i przyjeżdża jakieś auto. Wysiada z tego auta człowiek. Patrzysz na niego i widzisz, że choćbyś się zesrał 8 razy to on i tak Cię nie weźmie. Nawet od razu czujesz, że nie chcesz z nim jechać. Brrr...

1184: Autostop 2020!
Sat 18:48 7 March


1188: Po namyśle stwierdzam, że zaimplementowane przeze mnie dwie wspaniałe usługi: "Super Randki" i "Poznaj Sąsiadów" okazały się wielkim fiaskiem. Może w jakimś pięknym wolnym kraju. Ale nie w pier... kouchozie.

1180: Poza tym ludzie, są za bardzo zajęci swoim życiem codziennym, żeby wszędzie wtykać swój nos. Zobacz ile ulotek jest na twojej klatce schodowej. Ze 100. I co czytasz wszystkie? Wchodzisz na każdą głupią stronę i zostawiasz komentarz?

1181: Oprócz twoich najbliższych, świat ma naprawdę wyje... w to czy ty żyjesz czy nie... i co ty tam sobie piszesz na tym swoim blogu i jakie nowe funkcje implementujesz. Takie buty z cholewami.

1182: To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, żeby każdemu z Was swoją wlepkę nakleić na czole. Ha!

1183: Rozrzucić trochę na ulicy. Ej. Już mi się kończą! Mam już tylko 20 stosików po 500. Ile to jest razem? 10.000. Muszę powoli zacząć oszczędzać!
Sat 18:41 7 March


1187: I jak Ci się podoba Nasz nowy banerek? Literki są trochę przycięte, ale właśnie takie mają być. Stylizowane na kompletne amatorstow. Hehe. Marzenie Webmastera. Hehe. Huhu. Haha. Hehe.

1177: Muszę te dane zapisać gdzieś na dysku, żeby mi się nie rozwiały. Nauczony doświadczeniem, wszystko zapisuję na dysku twardym. Hehe.

1178: Z drugiej strony trochę przyzwyczaiłem się do tamtego banerka. Może by tak z nim wrócić?

1179: Dobra... raz się będzie włączał jeden a raz drugi. Hehe. Też zawsze to jakieś urozmaicenie.
Sat 18:31 7 March


1186: Ej. Po co kupować papier toaletowy jak się cały czas kończy? Czym sobie podcierali du... jak jeszcze nie było drukarni?

1176: Ej. Ej. Ej. "Wpadła mi do głowy fraza poetycka."
Sat 16:54 7 March


1185: Ej. Cały czas wydaje mi się, że ktoś mnie podgląda na tym osiedlu. Wszyscy tylko chodzą i zapuszczają żurawia gdzie się tylko da. Ja pier... Zajęliby się sobą.

1174: Wiem, wiem. To tylko takie złudzenie optyczne. Muszę powiedzieć o tym swojej psychoterapeutce. Może uda mi się ją uwieść.

1175: Nie nie. Zmieńmy temat. Uwodzenie terapeutek to patologia. Je już dawno uwiódł szatan. Na studiach.
Sat 16:40 7 March
1184: [SoraYama.JP] - Japoński grafik rysujący roboty.

1173: Wiecie skąd taka moda na roboty? Z ASP z Tokyo. Buhahaha... Łatwiej namalować Robota niż Godzillę.
Sat 16:19 7 March
1183: Przyszedł czas na kolejny obciach. Zaczynam powoli uzależniać się od "obciachu". Zaśpiewałem dwa razy jedną i tą samą piosenkę. Raz z S.I.A.ą, a raz z AK-P.E.L.L.ą, ale puszczę Wam tylko jedną wersję. Sami rozeznajcie która wyszła gorzej. Haha.

1164: [WersjaSia] vs. [WersjaMoja]

1166: Bez słuchawek na uszach się nie da i nie ma sensu! Ostrzegam!

1167: Proszę bardzo. Śpiewam Underneath The Mistletoe Siji, [tą] piosenkę. No... eee... bez churków i bajerów. Prosto na telefon. (Nie ważcie się słuchać tego gówna bez słuchawek na uszach!) (Bez tego jest kompletnie nieznośne, a tak przynajmniej będziecie blisko!)

1168: Jak macie jakieś pytania to bardzo proszę pisać lub dzwonić na CALL-HELP-CENTER! Albo na moją komórkę albo kliknijcie tą ikonkę czatu w dolnym prawym rogu.
Sat 15:11 7 March


1182: Ludzie się zmieniają. Kiedyś pojechałem z gitarą w góry i chodziłem jak idiota 3 tygodnie z nią przyczepioną do plecaka. Dziś pierwsze co bym zrobił to rzucił gitarą w krzaki albo z pierwsze lepszego wiadukut, jakby nic nie jechało.

1163: To daje do myślenia. Tylko nie wiadomo w którą stronę.
Sat 14:54 7 March


1181: [JakNastroićGitarę] - Podręcznik dla Idiotów. Hehe.

1170: Okazuje się, że na tej strojarce da się całkiem nieźle grać... tj. uczyć grać na fortepianie. od Caps...

1171: A tam. Nie da się zagrać Cis Dis Fis Gis i Hes. Dur i Moll.

1172: Mam nadzieje, że nikogo nie obraziłem. W końcu sam jestem idiotą.
Sat 14:27 7 March
1180: Haha. Znalazłem naprawdę idealną gierkę. Nazywa się [Locomotion] i została zrobiona przez Niemców. Kylie Minogue [Link1] i Guns'n'Roses [Link2] nawet zaśpiewali o niej piosenkę. Hehe.
Sat 13:49 7 March
1179: Powiedz 10 razy szybko [BoulderDash]
Sat 13:11 7 March
1178: Ok. Wracamy do: [16bit.pl] Jakoś zbytnio nie kumam tego UFO: Terror From the Deep. Muszę chyba się bardziej postarać. Chociaż pamiętam, że kiedyś bardzo dawno temu w to grałem i wszystko nawet nieźle ogarniałem. Może dlatego, że miałem wolniejszy procesor?

1161: Np. Koń jest na tyle inteligentny, żeby w to zagrać, ale miałby problem, żeby kopytem chwycić myszkę.

1162: [SuperSpaceInvaders] Nawet fajna! Sterowanie "n" i "m" a strzelanie, o albo p. Hehe.
Sat 12:12 7 March


1177: Hehe.
Sat 11:54 7 March
1176: Oto nowy prezes TVP. Pseudonim operacyjny: "Misio" [mis] To już teraz wiem komu trzeba będzie się podlizywać.

1148: Może mnie zaproszą z tą zakonnicą od bloga, do Pytania Na Śniadanie... Marcin Prokop już obmyśla dla mnie odpowiednie pytania.

1149: Spoko. Mi też się nie chce do fryzjera chodzić.

1150: To może od razu zrobimy wywiad. Dzień dobry MindRiver: - Panie prezesie. Czy zawsze chciał być Pan prezesem?

1151: - W sumie to nie. Ale jak już jestem to spoko.

1152: Czy planuje Pan jakieś zmiany w TVP? Czy będzie więcej Małysza i Kubicy?

1153: - Hehe. O nich chyba już wszyscy zapomnieli Panie reaktorze. Czy planuję jakieś zmiany? No na pewno będzie więcej Tenisa na TVP Sport. Chyba wydłużymy Pytanie Na Śniadanie. Będzie trwało do 14.00, żeby było więcej pomyłek i lapsusów. Może wtedy będzie większa oglądalność. Jak mi coś przyjdzie do głowy do do Pana zadzwonię.

1154: MindRiver: Magazine, zasłyszał że macie zacząć kręcić prześmiewczy serial na żywo z Lechem Wałęsą i Górnikami pod Gmachem krakowskiej Biblioteki Jagiellońskiej, czy to prawda?

1155: - Panie Reaktorze! Nie ma się z czego śmiać. Tu chodzi o poważną sprawę. Nie słyszał Pan, że ta dziewczynka chciała się pociąć w Parlamencie Europejskim? W ostatniej chwili Donald Tusk się rzucił się na nią i wyrwał jej brzytwę z rąk. Niestety jak upadali, rozbiła głowę. Tu chodzi o przyszłość dzieci naszych wnucząt! Nie tylko naszych tj. moich i Pana. Wszystkich wnucząt!

1156: Przepraszam, czy powiedział Pan kurcząt?

1157: - Nie. Powiedziałem "wnucząt".

1158: Wydawało mi się, że powiedział Pan "kurcząt".

1159: - Wiem co powiedziałem. Powiedziałem "wnucząt". Czy słyszał Pan żeby kogoś obchodziła "przyszłość naszych kurcząt"? Tu chodzi o przyszłość naszych dzieci, a nie... drobiu.

1160: Wiadomo. Oczywiście. No dobra. To dziękuję Panu za uwagę. Pozdrawiam serdecznie. MindRiver: Magazine
Sat 11:32 7 March


1175: Bill Gates: "Odkąd wprowadziłem politykę utrudnionego kontaktu z biurem obsługi klienta, wszyscy zaczęli dzwonić!"

1147: "Podpatrzyłem ją u lasek, a one pewnie u gołębic, które nie chcą dać du... gołębiowi."
Sat 10:08 7 March
1174: Bill Gates powinien dawać zniżki (na jakieś inne niż Microsoft) laptopy ale pod warunkiem, że będzie się przyklejało na lapka świecący znaczek "Windows". Tak jak ma to Apple z tym swoim "Nadgryzionym Jabłkiem".

1140: Powyższy proceder nazwiemy sobie po prostu: "Brand Fucking Policy".

1141: Już na pierwszy rzut oka widać, że Bill Gates w poprzednim życiu był żółwiem morskim.

1142: ...albo lądowym. [tur] (O! zmowu nie ma odpowiedniej emotki!)
Sat 9:40 7 March


1173: Plan na dzień dzisiejszy: Poprawić RSS Feed'a. Zdjęć tam nie będzie - już się z tym pogodziłęm...

1138: Hehe. No więc. W tytule elementu ITEM w RSS feed'zie, może być tylko 100 znaków. Natomiast dalszej części DESCRIPTION, może być 500. I jakoś muszę z tym żyć.

1139: A ! Hehe. Przecież RSS 2.0 już nie ma tych ograniczeń. Skoro wiec całą treść będę wrzucał do TITLE, to co wrzucę do DESCRIPTION, skoro zdjęcia nie umiem?

1143: Do opisu wrzucę oryginalny wpis, jeśli dany Feed będzie komentem do danego wpisu... żeby było od razu widać, czego dany koment dotyczy. Ahaha. To się nazywa "Sztuczna Inteligencja". Ej. A może nie "Sztuczna" tylko "Prawdziwa".

1144: Sztuczne i plastikowe to są miejsce laski od ruchanda w du..ndo! I stąd pojęcie "Sztucznej Inteligencji", bo często coś studiują przy okazji.

1145: Znacie historię Marysi co przyjechała do miasta na studia z kozą? Jak nie znacie to sobie wymyślcie. Hehe.

1146: A znacie historię Jamesa, który na osiedlu nie miał gdzie parkować konia? To już znacie.
Sat 9:32 7 March


1172: Szewc bez butów chodzi. Nie mam gdzie oglądnąć wyścigów F1. Chyba muszę wyemigrować za chlebem. W poszukiwaniu lepszego jutra.
Sat 9:13 7 March
1171: Tylko w naszym magazynie wyiad z koniem!

1130: Witam. Czy Pan mnie rozumie?

1131: - Hehe. No jasne. To Pan mnie zazwyczaj nie rozumie.

1132: Co sądzicie na temat samochodów?

1133: - Są straszne! Śmierdzą pyrczą i warczą... i nie są żywe. Nie czują, nie tęsknią, nie kochają. Od początku nam się nie podobały. Słuchaj Pan. Bóg nas stworzył, żebyśmy wozili wasze du...pska. Marksistowscy ciemiężyciela mas, w połączeniu z Alibabą i 400.000 rozbójników zrobili cały świat w chu... Jak chcecie im dalej dawać du... to proszę bardzo. Tylko, że za niedługo nie będziecie mieć czym oddychać. A w ogóle to wiecie co robią przywódcy tego świata? Przy wódce otaczają się młodocianymi naćpanymi kur..., żeby tego wszystkiego nie wiedzieć i mają na was wyje... W racie czego to bardzo chętnie zrzucą na Was bombę, albo przetestują szybkostrzelność swojego pneumatycznego mini-guna. W ogóle to dzięki, że mnie w końcu ktoś dopuścił do głosu.

1134: Widzę, że nie trzeba Panu zadawać pytań.

1135: - Przecież sami znacie wszystkie odpowiedzi. Wystarczy pomyśleć. My konie mamy po prostu większe mózgi. Władcy tego świata powinni się opamiętać, ale prędzej jakiś szejk zapłaci tej małej Grecie 100.000.000.000 Bitcoinów, żeby ją sobie posunąć i zrobić fotki dla swoich kolegów, niż Mercedes, Bmw i Volkswagen zamkną swoje linie produkcyjne. Po prostu są na tym świecie pedały, którym staje od trzymania reszty za mordę. A jak im już raz stanął, to nie dopuszczą, żeby im opadł. Ihaaaaaa....

1136: No dobra skończ już Pan. Czy chce Pan coś powiedzieć kierowcom?

1137: - Wiadomo! Tak więc drodzy Państwo. Co prawda nie damy radę ciągnąć TIR-ów, ale transport osobowy możemy obstawić z miłą chęcią. Obiecujemy Wam wiernie służyć i ponieważ lubimy jeb... to bardzo prosimy, żebyście nas Państwo rozmnażali. I zabierzcie te strzykawki weterynarzom! To są mordercy! A w razie czego to jesteśmy doskonały źródłem zdrowego mięsa. Najważniejsze, żebyście wreszcie zamienili auta na konie! Aaaaa... chciałem jeszcze prosić, żebyście nam wstawiali telewizory do stajni! Takie duże plazmowe. To nieprawda, że nie widzimy telewizji. Wszystko bardzo dobrze widzimy i rozumiemy. Pozdrawiam Państwa. A... i pozdrowienia dla Kermita Żaby.
Sat 8:45 7 March
1170: Afera pod Gmachem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dwóch górników pobiło się o niedojedzony kawałek pizzy!
Sat 8:31 7 March
1169: Elect The Dead Symphony
Sat 8:23 7 March
1168: Lechu. Powiedz co myślisz na temat nowego hasła wymyślonego przez jakiegoś tam górnika, podczas strajku o--cyjnego, przed Biblioteką Jagiellońską: "Nie ma wolności, bez zielonej pietruszki"?

1122: - To mnie raczej mało interesuje. Bardzo lubię zieloną pietruszkę. Bardziej interesują mnie losy tej małej dziewczynki, która strajkuje teraz w europarlamencie... ee... z nożem. Żeby jej się nic nie stało. Ee... szukam jakiś wiadomości na ten temat na Twitterze, ale nic nie mogę znaleźć! Czy ktoś coś wie na ten temat?

1123: A czy wie Pan Panie Lechu, że dzięki Królowej Bonie na polskie stoły trafiło oprócz kapusty, wiele nieznanych wcześniej warzyw, tzw. włoszczyzna: pomidory, kalafior, karczochy, fasola szparagowa, brokuły, marchew, sałata i szpinak, i że również dzięki niej w Polsce pojawiły się makarony włoskie i przyprawy korzenne, które uwielbiała? I czy wie Pan, żę wraz z przybyciem Bony wzrastało spożycie wina?

1124: - Ale do czego Pan zmierza Panie redaktorze?

1125: Czy poprze Pan strajkujących górników?

1126: - Jeśli tylko mnie zaproszą... to czemu nie?

1127: A czy zajedzie Pan pod Uniwersytet Jagiellońskie na swojej wiernej kasztance, jak Józef Piłsudski którego kochał naród? Przecież naród potrzebuje symboli, a Pan jest super symbolem!

1128: - A zajadę. Ale jeszcze nie mam. Ale sobie kupię! A zanim zajadę to sobie pojeżdżę jeszcze w kółko po błoniach. Żeby tylko była ładna pogoda.

1129: Poczekamy na piękną pogodę. Jak kręcą serial to też czekają na ładną pogodę.
Sat 7:56 7 March
1167: Tymczasem. Co u naszych Górników pod Uniwersytetem Jagiellońskim? Czy strajkują nawet w weekend? MindRiver: Magazine z kamerką i mikrofonikiem w tłumiku.

1111: Czy zamierzacie Państwo strajkować w weekend? Mówi prezes Polskiego Towarzystwa Węglowego: - Oczywiście. Ponadto od dzisiaj nasz strajk staje się strajkiem głodowym. Górnikom będzie wolno jeść tylko Pizzę Pepperoni, jako realizację jednego z warunków naszego postulatu, ma się rozumieć.

1112: Jak długo zamierzacie Państwo strajkować i czy ktoś jeszcze zamierza do Was dołączyć? - Z tego miejsca, chciałem podziękować Krakowskim Nimfomanką i Seksoholiczką za okazane głębokie wsparcie i zaangażowanie, w naszym strajku o--cyjnym. Z tego co wiem, to mają od poniedziałku dołączyć do nas jeszcze pielęgniarki i motorniczynie MPK, ale nie obiecujemy, że będziemy w stanie wszystkie pokryć.

1113: - A jak długo będziemy strajkować? Póki pszenicy nie zabraknie w spichlerzach i póki ser się będzie dało zrobić z mleka krowiego i keczup z pomidorów... albo po prostu do skutku. Aż właściciel stacji benzynowej, przestanie opłacać pizzą, swojego kolegę, sąsiada dziennikarza, za pisanie fałszywych "pseudo-naukowych bredni" o pochodzeniu smogu. I takie tam...

1114: Przepraszam? Takie... co?

1115: - Powiem Panu szczerze. My po prostu nigdy stąd nie odejdziemy. Bardziej nam się podoba okupować Bibliotekę Jagiellońską, niż być górnikami i przykładać się do degradacji środowiska naturalnego. Zawsze jakiś dobry pretekst do strajku o--cyjnego się znajdzie, a policja i tak nie ma nic do roboty, w takim razie będzie pilnowała czy na czas dostajemy pizzę. Może nawet dołączą do strajku i zjedzą z nami.

1116: To jeszcze o zdanie poprosimy Sz. Dyrekcję UJ? tj. Sz.P. Dyrektora Biblioteki Jagiellońskiej. Co Pan na to Panie dyrektorze? (Pyta MindRiver: Magazine)

1117: - Szanowny Panie reaktorze. Odpowiem Panu w ten sposób. Nie po to Królowa Bona Sforza (1494-1557) przywiozła "...Z Ziemi Włoskiej do Polski..." kapustę, żebym ja teraz miał się patrzeć przez okno, jak górnicy z policjantami jedzą pizzę! I tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Dziękuję bardzo.

1118: Panie Dyrektorze, ale pizza też jest włoska!

1119: - Może i tak, ale my na Uniwersytecie jesteśmy wierni tradycji i proszę Nam, za przeproszeniem, pozwolić, ale My pozostaniemy wierni naszemu słynnemu już na cały świat, uniwersyteckiemu... kapuśniakowi!

1120: Ummm... na słonince i z grzybami?

1121: - Na czym Pan sobie tylko życzy Panie reaktorze. Do widzenia.
Sat 7:22 7 March
1166: Nie pozostaje nic jak tylko życzyć smacznego Japońskiej Godzilli.

1109: A żeby tak przyszła i zeżarła tych wszystkich niedobrych skur...weli! Hehe.

1110: [new] [din]
Sat 7:18 7 March
1165: W śmiesznej, patologicznej, urzędnicznej i przekupnej Polsce, czołówka nazizmu to więzienne środowiska "Służby Więziennej". Nic tak nie sprzyja nazizmowi jak możliwość znęcania się (z nudy) jednego człowieka nad drugim.

1102: Chwileczkę, chwileczkę. Mamy jeszcze policjantów i straż miejską beztrosko wlepiającą mandaty. Polującą na mandaty. Mamy jeszcze komorników wysyłających pisma. I kogo jeszcze...

1103: Najlepsze są te kur...ewki z pionów windykacji. "Co Pan robi, żeby spłacić swoje zadłużenie?" Człowiek z wyobraźnią ma kilka dobrych odpowiedzi na to pytanie.

1104: Najlepsze jest to, że "prokuratura" kryje tych Panów.

1105: Najczęściej koło każdego więzienia w Polsce, jest jakaś mała osiedlowa prokuraturka, która w razie czego umorzy wszystko. Patrz Krakowskie Montelupich.

1106: I co? I nic.

1107: Zastanawiam się czy ten obrazek się dobrze wyświetla. Nie wiem czy rozdzielczość nie jest za mała. A tak swoją drogą, to muszę zrobić "miniaturki", żeby móc ładować obrazki w dużej rozdzielczość, a żeby nie spowalniały działanie skryptu na głównej stronie.

1108: Nie. Obawiam się, że obrazek pod tym postem nie wyświetla się zbyt wyraźnie. Może by tak zwiększyć rozdzielczość. Nie! Wiem! Po prostu musisz się bliżej przysunąć do swojego ekraniku.
Sat 7:03 7 March


1164: Koniec świata: Moja mama kupiła sobie dywan w swastyki i mówi, że nawet tego nie zauważyła. (Taki zczajony motyf graficzny na czterech rogach dywanu w salonie.) Hehe.

1088: Ten motyw naprawdę jest zawoalowany. Po co kitrać motyw swastyk? No zastanówmy się wszyscy wspólnie razem? (Żeby oburzyć mnie?)

1089: I teraz są dwie opcje. Albo moja stara jest rzeczywiście taka głupia, że nie zauważyła, albo udaje że nie jest. Ale wtedy musiała by być bardzo mądra. Ale gdyby była bardzo mądra to już by dawno stąd, na zawsze, wyjechała... więc... chyba naprawdę to nie jej wina, tylko wcisnęli jej dywan w swastyki.

1090: Tak. Ta druga opcja jest znacznie bardziej prawdopodobna. No na pocieszenie powiem wam, że na tym dywanie są jeszcze motywy rybie.

1092: Okazuje się, że dla połowy Krakowian, sensem i istotą życia, jest jeb... tej drugiej połowy Krakowian. Pytanie tylko czy ty jeb... czy też może jesteś jeb...?

1093: FTW - chyba wiadomo o co chodzi. Fuck This World. MindRiver: Magazine, ma nowy piękny kolejny alias. A-JTP!

1094: To są nazistowskie zagadki z serii ultra, ultra, ultra, ultra, ultra, ultra, ultra, never ending story, ultra, ultra, ultra hard. Hehe.

1095: A ja chciałem powiedzieć, że Mercedes-Benz mi jeszcze nic nie zapłacił... i pewnie nigdy nie zapłaci!

1096: A-JTP. FTW!

1097: Przepraszam. Proszę o listę krajów które nie są dup... przez faszystów? Są w ogóle takie?

1098: Z jednej strony Ruscy, z drugiej strony Faszyści. Ruskom imponują Faszyści, a Faszystom Ruscy. Dwugłowy wąż zjada swoje dwa ogony. A-PTJFTW! = "A pies to je... fuck this world!" (Oto MindRiver: Magazine Double Combo!)

1099: Idę sobie zrobić sweterek na drutach. Kur... żeby tylko nie wyszedł "zupełnie niechcący w swastyki". Albo w Ruską Gwiazdę. (O! Wisła Kraków! Hehe.)

1100: W takim razie dalsza część kawału: - O mamo. Widzę, że sobie kupiłaś dywanik w swastyki. - Wiesz były tylko dwa. Drugi był w gwiazdy... ale wiesz... gwiazdy to ja mam za oknem.

1101: - Poza tym gdzie ty tu widzisz swastyki...?
Sat 5:25 7 March


1163: Jest 7 Marca, rano. Apogeum Pełni przypada na 9 Marca na 18:47. Ciekawe do kiedy będzie się wyświetlać faza Full Moon?
Sat 5:14 7 March


1162: Panie Boże zabierz mnie z tej zapomnianej przez Boga krainy. Błagam Cię!

1086: Synu. Musisz się sam zabrać. Ja już w ogóle zapomniałem o tej przeklętej krainie. Sam widzisz.

1087: Na pocieszenie powiem ci tylko tak: "A-PTJ... tj. tą czarną dziurę na mapie!"
Sat 5:10 7 March


1161: Jak zwykle kłamliwy [ArtykułNaTematSmogu] Haha. Na szczęście Polacy nie potrafią czytać. A jak potrafią, to lepiej, żeby kurde nie mieli czasu!

1082: Okazuje się, że największym trucicielem powietrza w Polsce, jest chłop co sobie w kominku zapali szczapę drewna. Teraz w Krakowie nawet nie można zapalić sobie w kominku w celach rekreacyjnych, bo od razu przyleci kur..wo-dron i dostaniemy mandat. Jeb... tych debili!

1083: O samochodach oczywiście nie mówi się nic. Są odpowiedzialne w zaledwie 10% za smog w mieście. No i oczywiście przemysł ciepłowniczy (opalany węglem), też jest niewinny! Najbardziej winna jest stara baba, która spali plastikową siatkę w kominku.

1084: O opinię poprosiliśmy profesora z Uniwersytetu im. Wypierdo... Was Wszystkich w Du... Bez Wazeliny Każdego Dnia. - Mili Państwo. Jak Wam smog przeszkadza, możecie zawsze wynieść się na Alaskę. Tam jest mniej aut.

1085: - A jeśli chodzi o zanieczyszczenia, no to przecież wiadomo, że stara baba bardziej zanieczyszcza środowisko niż nowe Audi RS6! Chcecie dowodu? Bardzo proszę. Baba jest stara i pomarszczona (i pewnie głupia na dodatek), a Audi jest piękne, nowe i zastosowana w nim została najnowocześniejsza technika! Poza tym, oczywiście, każdy chce je mieć.

1091: MindRiver: Magazine - Jak zaprzeć się i nie chcieć nowego Audi RS6? Czy mówiłem już, że kombi?
Sat 4:54 7 March
1160: [Ufo2-Terror-For-The-Deep] Świetna gra. Świetny serwis. 16bit! Wszystkie fajne stare gierki. Do tego tylko potrzebny DosBOX i lecimy. Gra oczwyiście w polskiej wersji językowej.

1080: Muzyczka taka, że ciary przechodzą.

1081: [new] [din] mount c /home/sciezka/do/pliku, a w grze alt+enter to jest pełny ekran
Fri 18:31 6 March


1159: Szukamy fajnej gry. Ale takiej naprawdę fajnej gry. może być stara. Może być przez emulatora. Na. PC.
Fri 17:49 6 March


1158: [din] [new] [MindRiverRSS] [QuiteRSS] [AktywnePolskieRSS] [bmw]
Fri 17:07 6 March
1154: [new] [din] @denmarkdotdk Wczoraj autobusy bez kierowcy ruszyły w drogę po raz pierwszy w wyznaczonym obszarze we wsi Aalborg. Nowe autobusy będą nawigować z pomocą kamer i map 3D + zaawansowanej technologii, która określa odległość do obiektów otaczających autobus.
Fri 16:30 6 March


1153: Wrzuciłem właśnie mini-czacik. Jest w dolnym prawym roku strony. Ciekawe czy będzie zdawał egzamin? Hmm...

1077: Problem jest tylko taki, że ta ikonka jest trochę za dużo i zasłania literki. no jakoś trzeba będzie rozwiązać ten problem.

1079: Ten problem to nawet nie jest taki jakiś duży problem. No ok. Wędka zarzucona. Łowimy ryby.
Fri 15:22 6 March


1152: No to co? Idziemy popracować. Bo jest już 14:30, a ja jeszcze nie wyrobiłem normy na dzisiaj.

1078: Zaraz będziemy poprawiać poprawne wyświetlanie się RSS feed'ów. Mam pewien subtelny mały plan.
Fri 14:30 6 March


1151: Dzisiaj dowiedziałem się, że... specyfikacja RSS 2.0 jest własnością Uniwersytetu Harvarda i nie jest już rozwijana! Natomiast sam Uniwersytet Harvarda (ang. Harvard University) – powstał 8 września 1636 koło Bostonu, jako pierwszy uniwersytet kolonii brytyjskich na terenie Ameryki Północnej. Uczelnia zajmuje konsekwentnie pierwsze miejsce w Akademickim Rankingu Uniwersytetów Świata, jest też najbogatszą uczelnią świata – w roku 2015 jej majątek wynosił 37,6 mld USD.

1075: Kur... odpalili by trochę. Mogą mi wrzucić do świnki skarbonki.

1076: Może zrobimy tak. Jak jakiś dureń z Harvarda przyjdzie do Cracowa, to pijemy za jego. I idziemy na te kur... za 40.000 bitcoinów. Buhahaha...
Fri 13:31 6 March


1149: Wczoraj było ładnie, a dziś znowu pogoda jest zesrana.
Fri 9:25 6 March


1148: O opinię poprosiliśmy experta z dziedziny technik audio wizualnych oraz psychologa amatora, który lubi Panny na swojej kozetce Zygmuna Freuda. Powiedział co wiedział i oto co powiedział...

1071: - W pewnym sensie abstrakcyjne pojęcia, takie jak "zmiana klimatu" albo "przemysł międzynarodowy" albo np. "dochód krajowy brutto", są równie oderwane od rzeczywistości jak "atak marsjan", "myszka miki" i "wyobrażenia o wojnie której nie przeżyliśmy sami". We wszystkich tych sprawach musi nam pomóc wyobraźnia. Pragnąc zmienić klimat i usunąć auta z życia publicznego, możemy śmiało odwoływać się do jakichkolwiek konstrukcji myślowych opartych na wyobraźni. Może to być np. "fikcyjny strajk górników" albo równie "fikcyjne" nieautoryzowane interwencje liderów opinii publicznej. Jeżeli jesteśmy w stanie sobie to dobrze wyobrazić, to jesteśmy w stanie w to uwierzyć, a jeżeli jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że Lech Wałęsa dzisiaj we własnej osobie, przemawiał pod Gmachem Uniwersytetu Jagiellońskiego, to jesteśmy w stanie uwierzyć w równie "fikcyjny" i oparty na naszej wyobraźni "twór myślowy", jakim jest "potrzeba realnej troski o klimat naszej planety".

1072: - Podobnym numerem, równie "fikcyjnym, bo aktorskim", było by to, jakbym Mała Greta Garbo zagroziła wszystkim, że się potnie brzytwą po buzi na oczach całego świata, jak politycy nic nie zrobią w sprawie zmiany klimatu. Ona jest już bardzo sławna. Może to wykorzystać. Musi tylko zagrać Va Bank. Jeśli naprawdę zależy jej na zmianie klimatu to ona to zrobi!

1073: Poczekamy zobaczymy!
Fri 9:04 6 March
1147: Górnicy strajkujący pod Uniwersytetem Jagiellońskiem ochoczo przywitali swojego ulubionego mediatora. Przybył młody Lech Wałęsa! Tłum górników szaleje!

1068: Teraz na 100% wszystkie postulaty zostaną spełnione. Oto co powiedział do wszystkich zebranych Lech Wałęsa dzisiaj o 8:00 rano: - Proszę Państwa. Postawiliśmy warunki i nie odejdziemy stąd dopóki nie zostaną spełnione! Nie ma co czekać! Świat się nie zmieni sam. To właśnie my musimy go zmienić i zmienimy go wspólnymi siłami, teraz!

1069: HURAAAA!!!! HURAAAA!!!! 100 LAT!!! 100 LAT!!! NIECH ŻYJE ŻYJE NAM...!!! - Proszę Państwa. Ta chwila nie wymaga komentarza.

1070: Ostatni raz taka impreza była na Papieżu na Błoniach!
Fri 8:59 6 March


1146: Zrobię sobie herbatę. Temat dnia.
Fri 8:56 6 March
1145: Posprzątałem mieszkanie.

1067: Może matka dzisiaj wpadnie na inspekcję.
Fri 8:51 6 March


1144: Ok. Wszystko wygląda jak narazie mniej więcej ładnie na MindRiver. Teraz tylko muszę kombinować... śmieszną treść, fajne wywiady, super grafiki, niezłe pomysły... no i może jeszcze jakieś animacje w CSS3.
Fri 2:48 6 March
1143: This is nice & hot!
Fri 2:35 6 March
1142: Letter to S.I.A.

1065: I love SIA. For me You are sweet, nice and super. I wish one day would meet You and spend with You some time. Play for You. Sing with You. Kiss with You. You are super hero for me. And not only for me I think. I love You SIA. And... by the way. Nice hair!
Fri 0:38 6 March


1141: :o# 8-) [din] [new] [MindRiverRSS] [QuiteRSS] [AktywnePolskieRSS] [bmw]
Fri 0:30 6 March


1140: Plan na jutro: Doczytywać o RSS i poprawiać feed'a. Zrobić upgrade linuxa na WiFi.

1063: Od jakiegoś już czasu, walczę z tym, żeby w MindRiver.pl_RSS zrobić swoją własną ikonkę i żeby ewentualnie do postów dołączona była jakąś grafika. I leżę i kwiczę. To jest po prostu niemożliwe. Cholera mnie bierze. Najgorsze jest to, że wiem, że kwestia ta jest na tyle skomplikowana, że z nikim nie jestem w stanie o tym porozmawiać. Przecież nawet w necie nie ma żadnych informacji na ten temat. Wchodzimy na takie rejony programowania, że tutaj każdy sobie kopie po swojemu, a ja wykopie to trzyma tą wiedzę dla siebie, bo jest jego.

1064: Porządne firmy mają zjeb... swoje kanały RSS, a co dopiero byle jakie. Więc do kogo mam się zwrócić i kogo mam poprosić o pomoc. Jak piszę o tym na forum to onieśmielam gości co je prowadzą, bo sami nie mają swojego RSS'a. Kupa śmiechu. Mówię wam. Muszę napisać do jakiś webmasterów co widzę, że dobrze zrobili i może oni mi pomogą. Hehe.
Fri 0:29 6 March


1139: Ok. Wyjeżdżamy chwilowo z TV bo nic się nie dzieje póki co w dziale TV. może od jutra się zacznie! I wracamy ze Spotrify: "Song of the Moment"

1062: Może od jutra zacznę nagrywać jakieś video, ale muszę najpierw ujeździć ten swój telefon. Poza tym nie ma WiFi w domu i nie mam jak wrzucać duże pliki na YouTuba.
Fri 0:27 6 March


1138: Nowy Audioblog na Podkaście: "Strajkującym Górnikom udało się sklecić żądania od Dyrektora Biblioteki Jagiellońskiej. Zamieniamy samochody na konie i kuce w trosce o dzieci naszych wnuków!"
Thu 23:45 5 March


1137: MindRiver ustala pierwszy alias, nie będący emotką! Od teraz PTJ = Pies To Jeba...

1059: No i od teraz można już zacząć wygodnie stosować, kiedy tylko dusza zapragnie! Hehe. PTJ

1060: Skróty są bardzo dobre bo ćwiczą umysł. To lepsze niż ogłupiające krzyżówki. Jaką by tu ikonkę wrzucić teraz? [din] [bmw]

1061: Historyjka obrazkowa na każdą okazję.
Thu 22:46 5 March
1136: Sensacja! Adam Małysz otwarcie przyznaje się do swojego problemu alkoholowego! Tylko w MindRiver Ekskluzywny nieautoryzowany wywiad z Mistrzem!

1051: - Czy swój wielki sukces na skoczni zawdzięcza Pan zupkom Winiary "Dobre pomysły dobry smak"? - Eee... nie do końca. Na sukces składa się 5% talentu i 95% ciężkiej pracy. Poza tym układy...

1052: - Z Kurskim... z Wojskiem Polskim... oj teraz może jeszcze nie, ale jak te wszystkie wałki wypłyną za jakiś czas... to żeby nie było że miałem jakieś wyjście. Wałęsa też nie miał. To są polityczne rozgrywki. Ale co mam zrobić? Dlatego wróciłem do picia.

1053: - Ale co ma Pan konkretnie na myśli? - No dobra powiem. To że jak ja skakałem to przesuwali mi belkę w górę.

1054: - No były kontrakty, umowy były. Sponsoring. Naród cały zapatrzony w telewizor. Po po prostu musiał być sukces. No i był. No... no i poza tym doping.

1055: - No dobrze. A co Mistrz sądzi na temat kariery Roberta Kubicy w skokach narciarskich?

1056: - No umówmy się. W F1 mu nie szło. Coś po tym wypadku jak wjechał w barierkę zaczął nawalać. No więc skoro mu nie szło tam, to jak nie będzie mu iść w skokach, to i tak wszystko będzie w porządku. Poza tym on przecież nie trenował z nami od młodzika. Najważniejsze, że zwolni miejsce w F1.

1057: - Czy Mistrz typuje jakiegoś godnego następce Roberta Kubicy w padoku F1? - Wydaje mi się, że to mógłby być zupełnie ktokolwiek. Nie wiem. Może Pan?
Thu 21:35 5 March
1135: Adam Małysz komentuje najnowszą glebę Roberta Kubicy: - No po prostu źle najechał na krokiew. Poza tym warunki nie były zbyt dobre. Padał śnieg, wiał porywisty wiatr i było zimno.

1048: Robert Kubica bardzo wziął sobie do serca słowa prześmiewczego magazynu MindRiver i niezwłocznie rozpoczął karierę skoczka narciarskiego. Niestety sezon narciarski zbliża się ku końcowi i w Zakopanem dzisiaj była odwilż.

1049: To dlaczego Adam Małysz powiedział w wywiadzie, ze padał śnieg i że wiał porywisty wiatr? O odpowiedź poprosiliśmy samego mistrza.

1050: - Eee... co?! Nie było wiatru? No... coś mi się w takim razie musiało pomylić. Wiedzą Państwo. Ja w tylu wywiadach biorę udział. Już mi się czasami wszystko myrda. Poza tym jak wiecie od jakiegoś czasu sięgam coraz częściej po alkohol.
Thu 21:27 5 March


1134: Ej. Patrzcie co się dzieje! "We wtorek (3 marca 2020 roku) w Polsce rozpoczął nadawanie kanał MTV Music 24, który zastąpił dotychczasowy MTV Music Polska. Nowa stacja emituje wyłącznie teledyski - przez całą dobą i bez przerw na reklamy."

1046: To nie będzie już reklam? Ojej.

1047: Mam nadzieje menadżerowie innych stacji, też się pierd... w swoje głupie ryje, i skończą z tym jakże nikczemnym procederem dymania ludności w mózgi.
Thu 21:15 5 March
1133: Widziałeś kiedyś taką świeczkę? Ti lampa Diya. Haha. Fajna nie? Można by poszukać czegoś o niej w Wikipedii.
Thu 21:09 5 March


1132: Filozoficzny cytat: "Świat jest marnym gównem, a Ty wspierając system, tylko i wyłącznie to potwierdzasz i się jeszcze do tego przyczyniasz!". #MądrośćMnicha

1042: No niezłe, niezłe. Powiem tak. Od razu przeszliśmy na poziom super zaawansowany. Jedyny ratunek to zostać Obi Vanem Kenobi.

1043: Albo po prostu Jazonem z Gwiezdnego Patrolu.

1044: Jazon z Gwiezdnego Patrolu jest lepszy niż wszystkie części Gwiezdnych Wojen razem wzięte!
Thu 20:15 5 March
1131: Pamiętacie taki serial: "Jazon z Gwiezdnego Patrolu"? To byłą promocja pracy w Policji jak byłem dzieckiem. Właśnie oglądam 2 odcinek.

1038: Zwróćcie uwagę na to, że podstawą w byciu kosmicznym lordem, jest wystrzałowy hełm. Niemcy podczas 2 wojny światowej próbowali i widzicie jak im się udało? Nikt nie miał bardziej durnych hełmów niż oni.

1039: Można by zorganizować coś w stylu: #FestiwalGłupichHełmów albo przynajmniej #GaleriaGłupichHełmów Hehe. Albo to i to!

1040: Zawsze mi się wydawało, że ten mały robocik Jazona z Gwiezdnego Patrolu, nazywał się "Pipo", a nie "Wiki".

1045: Wydaje mi się, że tak samo jak odpowiedni hełm, ważny jest także odpowiednio wystylizowany fotel - tron. No i oczywiście... Kubek.
Thu 19:32 5 March


1130: Ta strona jest tak piękna, że nie chcę nic ruszać, żeby nie zepsuć. To jest po prostu Arcy-Dzieło Sztuki... które żyje... czuje... oddycha... i to Ja! Hehe.

1035: I to wszystko oczywiście dla mojej ukochanej Asi.

1037: Kurcze muszę się bardziej wyćwiczyć w używaniu tych emotek!
Thu 19:10 5 March


1129: Zapraszam na stronę [AgencjiLotniczejAltair] Agencja Lotnicza Altair sp. z o.o. powstała w roku 1990, rozpoczynając działalność od wydawania serii monograficznej Przegląd Konstrukcji Lotniczych.

1034: Niestety mają wadliwego RSS'a. Jako datę utworzenia artykułu, podaje datę jego załadowania do czytnika RSS.
Thu 18:38 5 March